PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300339}

Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi

How to Lose Friends & Alienate People
6,1 33 548
ocen
6,1 10 1 33548
5,9 14
ocen krytyków
Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi
powrót do forum filmu Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi

Dno !

ocenił(a) film na 2

Moim zdaniem strasznie nudny , mało śmiesznych scenek .
Szkoda czasu na ten film .

ocenił(a) film na 3
maniuchowata

Zgadzam się
Film wgl. nie był śmieszny.
Strata czasu !

ocenił(a) film na 1
wiktorian01

Zgadzam się film totalne dno !
Żadnej śmiesznej sceny ani tekstów porażka !

Blondi_89

To nie jest jarmark, żeby jednym, góra dwoma zdaniami opisywać swoje wrażenia. Rety, napiszcie CO wam nie przypadło do gustu, bo stwierdzić, że coś jest "DNO!" może uczniak 3 raz repetujący pierwszą podstawówki.
Może lepiej jest przyznać, że nie lubicie angielskiego humoru, a nie smarować po filmie, który wielu ludziom wydaje się ciekawy (bo go nie widzieli) albo fantastyczny (bo widzieli).

ocenił(a) film na 8
Koshara

dokładnie, tylko pokazujecie że nie macie nic do powiedzenia.

Film jest, jak dla mnie, nawet na 8/10 dlaczego?

Zajebiście podoba mi się filozofia Sidneya gardzi gwiazdkami i ich pozerstwem. Wprawdzie idzie w pewnym momencie na ustępstwa ale of course na końcu przechodzi magiczną przemianę. Wybiera dziewczynę prawdziwą, delikatną i ładną; a nie sexbombe z którą musiałby się użerać i być jej pieskiem.

Poza tym dobrze dobrana muzyka, piękne dziewczyny, aktorsko dobrze zagrane

Komedia na poziomie doceniam prace jaką odwalili Brytyjczycy

Blondi_89

Dla mnie bardzo dobry. Widziałem w kinie zupełnym przypadkiem, bo wygrałem bilety. Bardzo mile mnie zaskoczył. Główny bohater jest żenujący, ale w bardzo zabawny sposób, a do tego błyszczy inteligentnym humorem. Śmieszne są nie są po prostu sceny, a wyczyny Sidneya. Ja też oceniam na 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones