PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536413}

Ja, Frankenstein

I, Frankenstein
5,3 33 475
ocen
5,3 10 1 33475
2,5 6
ocen krytyków
Ja, Frankenstein
powrót do forum filmu Ja, Frankenstein

slabizna...

ocenił(a) film na 3

moze to dobre dla "pokolenia harry płoter" wychowanego na japonskich kreskowkach.Lionsgate
robi coraz gorsze filmy

skorpionmj1

Czytałem (grałem w?) visual novel, która zainspirowała powstanie tego obrazu i uważam, że twórcy bardzo dobrze się spisali.
Nie wiem dlaczego ludzie spodziewali się jakiegoś ambitnego dział :) Jak dla mnie, wszystko czego oczekiwałem po filmie dark fantasy zostało spełnione. Jest kilka błędów logicznych i fabularnych, ale wizualnie wszystko było na najwyższym poziomie.
Niezły montaż, muzyka i efekty specjalne (animacja gargulców FTW!), Fabuła może kompletnie wyssana z palca, ale jest spójna. Gra aktorska, no cóż... dla tak średniego scenariusza, to uważam, że trio Eckhart - Nighy - Otto nieźle sobie poradziło.
Jest to oczywiście moje subiektywne zdanie, ale naprawdę uważam, że obraz spełnił swoją rolę i z pewnością nie zasługuje na takie manto, jakie zagraniczni krytycy mu złoili.

siNNer_pl

Miało być ambitnego *dzieła. :)

ocenił(a) film na 3
siNNer_pl

uderz w stol a nozyce sie odezwa..japonskie kreskowki jako arcydziela...widze ze trafilem w sedno

skorpionmj1

Jeżeli używasz takich "argumentów", to nie powinieneś się udzielać. Piszesz bez składni, z błędami, a zarzucasz komuś, że jako arcydzieła ocenia filmy oskarowe?

ocenił(a) film na 3
siNNer_pl

power rangers odpalic online i do spania.ps.nie wypada sie denerwowac za prawde. po prostu sie nie godzi...

skorpionmj1

Jaką prawdę analfabeto?

ocenił(a) film na 3
siNNer_pl

to ze 65% ludzi w polsce pochodzi z blokow a 30% ze wwsi nie upowaznia cie do nie posiadania elementarnej kultury .argumenty w dyskusji tez masz najprostsze i najnizsze zz mozliwych,ale mimo tego polece ci zaj.. bajeczke japan "conan detective".wiem ze widziales spora czesc repertuaru z kategorii bajki japonskie ale moze ten sserial bedzie dla ciebie nowym doswiadczeniem na poziomie "arcydzielo"

ps.kultura z dna.bez odbioru

skorpionmj1

Primo: Jesteś osobą upadlającą innych, tylko ze względu na fakt, że oceniają animację na 10.
Secundo: Nie znasz podstaw ortografii i interpunkcji.
Tertio: Nie potrafisz uargumentować swoich wypocin.

I ty śmiesz, zarzucać komuś brak kultury?

ps.
Conan jest serią, a nie pojedynczym dziełem, które widziałem i czytałem zanim pojawiłeś na filmwebie.

ocenił(a) film na 3
siNNer_pl

zablokowales dostep do swoich ocen i rankingow ze wstydu?
nie dosc ze marny gust i prostackie chamsto to jeszcze do tego jestes pozbawiony charakteru

to ze cie w szkole,kosciele,na ulicy ,w bloku,oborze nauczyli chamstwa i prostactwa
to ze brak kultury wyssales z mlekiem matki to twoj problem ale...

powiem ci cos w co zapewne nie uwierzysz;
Polak tez moze miec klase ,kulture i kinderstube
wbrew temu czego otoczenie cie uczy i czego od ciebie wymaga.

skorpionmj1

Dostęp do ocen mam udostępniony tylko dla gustopodobnych.
Abstrahując od tego co o mnie uważasz, to nadal nie potrafisz czegokolwiek uzasadnić czy uargumentować. Na prostaka wychodzisz ty, analfabeto. Rozumiem, że to ostatnie określenie powoduje u ciebie taki ból dupy, ale czy się mylę? Nie znasz podstaw interpunkcji, ortografii i syntaktyki. Jeżeli polecasz komuś nabycie jakichkolwiek umiejętności, to polecam wpierw spojrzenie na siebie.

ocenił(a) film na 3
siNNer_pl

zablokowales dostep do swoich ocen i rankingow ze wstydu?
nie dosc ze marny gust i prostackie chamsto to jeszcze do tego jestes pozbawiony charakteru

to ze cie w szkole,kosciele,na ulicy ,w bloku,oborze nauczyli chamstwa i prostactwa
to ze brak kultury wyssales z mlekiem matki to twoj problem ale...

pomylilem sie reszta tekstu jednak cie nie dotyczy
masz juz na tyle przeorana psychike ze ludzi z ciebie nie bedzie

ZEGNAM

skorpionmj1

Powtarzasz się.

ocenił(a) film na 7
siNNer_pl

Też jestem podobnego zdania, film całkiem niezły, ale banda pseudo znawców przeczytala ,że lipa i bez obejrzenia filmu teraz wyrażają swoją opinie na jego temat :rotfl: ić pan w fhuj z takim czymś...

ocenił(a) film na 6
skorpionmj1

Harry Potter i Anime jakkolwiek nie mają się ku sobie. Zagłębnij się w temacie a następnie wypowiadaj.

ocenił(a) film na 3
madhuan

maja wiele wspolnego-tych samych fanow...

ocenił(a) film na 6
skorpionmj1

W tak strasznym błędzie jesteś, że aż strach. Ja jestem fanem anime i to od wielu wielu lat a Harry Pottera nie. Zapewne nigdy nie widziałeś dobrego anime i tylko powielasz stereotypy.

ocenił(a) film na 1
skorpionmj1

Dno dna z efektami. Szkoda że się robi coraz więcej takich filmów. Jak się ciesze strasznie że nie poszedłem do kina, była by to totalnie strata czasu. Nie polecam nie oglądajcie.

ocenił(a) film na 3
skorpionmj1

Przykro mi ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Harry Potter to całkiem przyjemna książka o przyjaźni, która nie ma nic wspólnego z tym co powiedziałeś. bo nie znam nikogo kto by się zachwycał ekranizacją Pottera. Co do Anime, to nie jestem jej wielbicielem, widziałem kilka odcinków różnych anime z nudów, miałem komiks i mogę stwierdzić że Anime jako gatunek może podetrzeć się współczesnymi bajkami dla dzieci i ich "przekazem", często występująca w nich słuszność twierdzeń niektórych bohaterów, oraz ich zaskakujące decyzje, aż kłują w oczy swoją poprawnością moralną,honorem i cechami z których świat jest obecnie wypleniany. Anime należy rozpatrywać na 2 poziomach i o ile na pierwszym jest to zwykle bajka, na drugim to nabiera sensu, ale wtedy trzeba mieć zmysł do wykrywania tego w japońskich produkcjach. Są pewnie i produkcje zwykłe i beznadziejnie, ale do tej pory trafiałem na całkiem sensownych przedstawicieli tego gatunku.

Co do samego filmu mogę powiedzieć że spodziewałem się Frankensteina a nie jakiegoś wolnego strzelca wplątanego w walkę dobra ze złem. Film jest ujmą dla tej postaci. To tak jakby Darth Vader pojawił się w Kapitanie Jakimśtam (Polska bajka tak zła, że powinni zakazać jej puszczać)

ocenił(a) film na 3
Sajgoniarz

Kapitan Bomba :)

Jeśli chodzi o film, wynudził mnie kompletnie. Po 25 minutach przestały mi się podobać umierające demony i z trudem wysiedziałem do końca. Film był nie logiczny. Nie wiem co to było za miasto, ale było dość duże, a populacja(ludzka) to całe 3 osoby. Wszyscy są naukowcami i jeden umarł. Brawo. Nie wiem jakim cudem ożywiony trup posiada duszę, ale końcówka była beznadziejna. Królowa Gargulców nagle zaczęła sobie świecić, a Książę Demonów był bardzo słaby w walce, spodziewałem się że będzie bad-assem. Daję 3 za efekty i grę Królowej i Księcia.

ocenił(a) film na 3
mareczekp2

Chrome jakoś nie lubi filmweba, trzeba było zastosować najstarszą regułę informatyczną "wyjdź - wejdź". Do sedna : chciałem powiedzieć że rzadko kiedy śmieszą mnie komentarze, ale Twój wręcz rozłożył mnie na łopatki :)

ocenił(a) film na 3
Sajgoniarz

To bardzo mi miło, bo chyba rzadko kogo bawią moje komentarze. Przynajmniej kiedy powinny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones