PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 902
oceny
7,6 10 1 378902
6,9 34
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

zwiastun zajebi****

ocenił(a) film na 9

po zwiastunie jezeli caly film bedzie tak wygladal to gratulacje napewno na niego pojde do kina :d

użytkownik usunięty
Seth_101

Szczerze ? Oczekiwałem czegoś więcej... Efekty z tego co było widać są do bani i nei rozumiem tego motywu z tym pomieszczeniem gdzie Stark robił swój kostium... W końcu to teaser. Może na normalnym zwiastunie Iron Man wypadnie lepiej.

Ps. Nie podoba mi się też ten napis IRON MAN promujący :P

ocenił(a) film na 9

Jezeli chodzi o motyw z tym pomieszczeniem to zostal on porwany i umieszcony tam z jeszcze jednym ekspertem od techniki czy od czegos tam i nakazno im zrobic zbroje ktora widzielismy w zwiasunie ta "nie dorobiano" To dowiadzialem sie z komiksu o Irom Man'ie /:] co to napisu sie zgadzam :] hehe...

Seth_101

Super sie zapowiada.Już nie mogę się doczekać

"Efekty z tego co było widać są do bani"
Pewnie dlatego, że dopiero co skończyli zdjęcia i materiał dopiero co wylądował u Speców od efektów komputerowych :P

ocenił(a) film na 7
Nike

co to jest za żarówa na jego klacie ? Jak nie był ubrany w strój robota to też ją miał. Nie widizałem bajki więc nie wiem o co chodzi, może ktoś mnie olśnić ;D ?

grygu

Nie czytam Iron Mana, ale w jakiejś innej serii o tym wspomniano, choć mogę się mylić. Podczas wojny w Zatoce Perskiej Tony wraz ze swoimi ludźmi został zaatakowany i kawałek miny ugrzązł mu w sercu. Ta żarówa na klacie podtrzymuje mu życie, inaczej już dawno by się obrócił ;).

ocenił(a) film na 10
Power_T

to jest cos w rodzaju rozrusznika serca:)

Peterson_B

Jeśli ktoś wątpi, że trailer jest słaby, to znaczy, że nigdy nie czytał komiksu ^^. Co prawda nie jestem jego fanem, ale myślę, że dobrze wszystko pokazali. Nie tylko ja tak sądzę.
http://www.marvelcomics.pl/index.php?cmd=showPub&pub=69
Ten artykuł pokazuje podobieństwa między komiksem, a filmem. Wygląda na to, że może być świetnie :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones