PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848}

Informator

The Insider
7,4 76 351
ocen
7,4 10 1 76351
8,0 22
oceny krytyków
Informator
powrót do forum filmu Informator

Tak chwalony a kieski

ocenił(a) film na 3

od momenty jak Russell zaczął zeznawać film zupełnie stracił utok i stał się potfornie nużący, dłużył się w nieskończoność - nie było tu także żadnych ciekawych zwrotóe - jednym słowem 3/10

ocenił(a) film na 3
faziee

jestes analfabeta ale film slaby

schiz

nie "jestes" tylko jesteś i nie "slaby " tylko słaby. Ach ci analfabeci

ocenił(a) film na 8
schiz

Jeśli dobrym filmom dajesz jeden a ja Ci znajdę masę filmów jeszcze gorszych od tego któremu dałeś jeden to co mu dasz? -8? Nie daję się dobremu filmowi 1 tylko dlatego że "mi się nie podobał". Jest jeszcze gra aktorska, muzyka, scenariusz. Oglądnij sobie obojętnie jaką część Guinea Pig i odpisz czy zasługuje tak samo na 1 jak np Igrzyska śmierci.

ocenił(a) film na 3
polak1989

wszystkie dostaly 1

ocenił(a) film na 8
schiz

I igrzyska śmierci to jest niby takie same ścierwo jak amatorska, japońska, bezsensowna guinea pig?

ocenił(a) film na 3
polak1989

w swych kategoriach sa 1-kami. to inne gatunki.

ocenił(a) film na 8
schiz

Tu nie chodzi o kategorie tylko w guinea pig nie ma ścieżki dzwiękowej, aktorstwa jakiegokolwiek, o przesłaniu juz nie wspomnę. To tak jakbym ja lub Ty taki film nakręcił.
Wiec na pewno nie zasługują igrzyska śmieci czy każdy jakiś poważny, nieamatorski film na jeden tylko dlatego że Ci się nie podobał.

ocenił(a) film na 8
schiz

Sorry, cofam to co powiedziałęm. Ty praktycznie wszystko oceniasz na 1 lub 2 więc to nie coś z filmami tylko z Tobą. Jeszcze raz przepraszam za pomyłke. Miłego oceniania

ocenił(a) film na 3
polak1989

nie ma za co.
1 w guinea pig to za gatunek taniego horroru typu Piła.
1 w igrzyska śmieci za gatunek wyskobudzetowego smiecia dla malolatow typu Gdzie jest moja bryka frajerze.

schiz

i znów kompleksy przez ciebie przemawiają

ocenił(a) film na 8
max_38

Najlepsze że wyzwał mnie od frajera, a to mój komentarz usunęli. Pierd olony filmweb. Je bać tego co mi komentarz usunął.

polak1989

nic nie pękaj.Schiza nikt nie rozumie.Nawet on sam. Trolle mają inny przewód myślowy

ocenił(a) film na 8
faziee

Nie ma to jak być ''znafcą'' od siedmiu boleści :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones