PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 343 255
ocen
8,0 10 1 343255
7,5 45
ocen krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

moim zdaniem scorsese popelnil maly blad obsadzajac w rolach glownych 3 aktorow ktorzy sa naprawde fizycznie do siebie podobni,te same spojrzenia (leo,mat i mark) wybrnalby gdyby jeden mial wyrazny zarost a drugi dlugie wlosy ale chyba sie na to nie zapowiada...co o tym sadzicie? wiem ze niektorzy moga nie widziec tego podobienstwa-ja je widzie...

ocenił(a) film na 8
Thorgal_2

To było myślę celowe... Widziałeś Infernal affairs?

Thorgal_2

hey, widziales film, czy piszesz tak po obejrzeniu reklamy? Oni sa podobni,bo tak wlasnie mialo byc ale z drugiej strony cholernie inni, wlasnie dobrze,ze tak sie stalo. Plus dla rezysera, bo dzieki temu widzisz jak bardzo roznia sie postaci grane przez nich. damon jest nie do konca udany, ale walberg i Di caprio sa swietni!

Thorgal_2

dobrze przyjaciele, widocznie lepiej sie znacie bo widzieliscie piekielna gre (bo ja nie) dlatego wam zaufam ;)

Thorgal_2

Ba, lepiej wiec obejrzyj Infernal Affaris...mysle ze jest lepsza chociazby pod tym wzgledem ze bardziej przejrzysta. Ja obstaje za tym ze w Infiltracji obsadzili zbyt podobnych do siebie aktorow.

ocenił(a) film na 10
Thorgal_2

o tak , racja, sa zbyt podobni... żeby widzowie mogli rozróżnic postacie scorsese powinien obsadzic białego,afroamerykanina i azjatę... albo jak w starych dowcipach, polaka , niemca i ruska...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones