PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261650}

Incredible Hulk

The Incredible Hulk
6,4 123 031
ocen
6,4 10 1 123031
5,2 20
ocen krytyków
Incredible Hulk
powrót do forum filmu Incredible Hulk

Ja się pytam co oni robią w takim filmie? Jedni z najlepszych (moim zdaniem) aktorów, a dali się
wkręcić w taki projekt. Tim Roth już zawsze będzie mi się kojarzył z rewelacyjną rolą w Rob Roy'u,
a Norton... chyba najbardziej z Lękiem Pierwotnym. Natomiast Hulk to taka.... bajka, kurczę. Oni
powinni grać w filmach, które niosą sobą coś głębokiego, czego się nie zapomina. Co nie
zmienia faktu, że zagrali świetnie. Zresztą odnoszę wrażenie, że oni nawet kamień leżący na
chodniku umieli by zagrać.

ocenił(a) film na 9
Claudija91

Jesli dla ciebie adaptacje komiksow sa bajeczkami to brawo. BEZ KOMENTARZA.

Magic1997

Nie wszystkie komiksy muszą być bajkami, ale taki Hulk, Spider-man, czy X-Men ma tyle wspólnego z realiami co Harry Potter. Nie chciałam cię w żaden sposób urazić przecież. Nie użyłam tu słowa bajka, po to by zjechać ten film, tym bardziej, że bajki są przez ze mnie zawsze wysoko oceniane. Nie musisz się tak obruszać od razu, jakby świat się skończył, bo zauważ, że nic złego o tym filmie nie napisałam. Twoje podejście jest 'BEZ KOMENTARZA'. Ja nie byłam taka narwana, gdy miałam 16 lat.

Claudija91

Żaden komiks nie jest bajką i nie myl pojęć dziewczyno.

kadim_filmweb

Jak ja nie cierpię tego napuszenia u wszystkich fanów komiksów. Przecież w żaden sposób niczego, ani nikogo nie uraziłam. Chodziło mi jedynie o określenie poziomu realizmu.

Claudija91

No to się porównuje do Fantazy gdyż to postacie są fantastyczne , a nie marginalizuje do roli ciasteczkowego potwora z ulicy sezamkowej i opowiastki o dorastającym czarodzieju . Otóż w Harry Potter nie jest poruszony problem odpowiedzialności ,dyskryminacji ,rasizmu,zaburzeń osobowości jeszcze można by było tak wymieniać i wymieniać .

kadim_filmweb

Wypowiadałam się ogólnikowo, BARDZO generalizując. Na wiele rzeczy w przenośni mówi się bajki. I o to mi dokładnie chodziło. To logiczne, że oglądając Spider-mana (którego uwielbiam) czy X-menów, nie podchodzę do tego jak do np. Króla Lwa ;) Więcej luzu. Pozdrawiam ;]

kadim_filmweb

A co do Pottera to problem odpowiedzialności jest poruszony, a już tym bardziej dyskryminacji ;) Szczególnie mocno w ostatniej części, wystarczy tylko nie podchodzić do tego jak do 'opowiastki o dorastającym czarodzieju' ;)

Claudija91

Za stary jestem na Pottera ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Claudija91

mnie też Roth się kojarzy z rolą w Rob Royu, jedna z lepszych jego ról

Larionov

Zdecydowanie się zgadzam. Film na prawdę świetny, ale mocno niedoceniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones