PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805554}

Impostor

The Hole in the Ground
5,1 9 287
ocen
5,1 10 1 9287
5,7 7
ocen krytyków
Impostor
powrót do forum filmu Impostor

Czegoś zabrakło

ocenił(a) film na 4

Historia sama w sobie była ciekawa, zdjęcia klimatyczne ale, no właśnie ale. Potencjał pogrzebany tak głęboko jak Chris pod ziemią, postać Desa w moim uczuciu zrzucona na zbyt daleki plan, a przecież mógł być tym, który wprowadzi widza w podziemny świat tajemniczych stworzeń, coś o nim nam opowiedzieć, w końcu miał z nim styczność, a wszystko rozeszło się po kościach. Brakowało momentu w stylu "Na mojego syna jest już za późno, ale dajmy szansę Twojemu". Miałam wrażenie jakby większość kluczowych scen budujących klimat została wycięta. Super mama ratuje swojego ukochanego syna, to co zostało pokazane spokojnie można zamknąć w 30 minutach. Ostatnia scena w pokoju pełnym luster bardzo dobra, nuta niepokoju przy pozornie sielankowym zakończeniu. Średnia klasa horroru, szkoda tylko, że zbyt uproszczona.

ocenił(a) film na 5
little_A

Widziałem film myślę że o to chodziło by nie wyjaśnić widzowi

ocenił(a) film na 6
little_A

[SPOILER]

Jak dla mnie zabrakło rozwinięcia tematu czym jest dziura w lesie i co za stwory ją zamieszkują. Oglądając film ma się wrażenie, że rozpoczęto kilka wątków, których nie rozwinięto. Mimo wszystko na tle ostatnio produkowanych horrorów, które są w 90% słabe, ten jest całkiem dobry, wciąga ;)

Venus_Vulgivaga

Film widać że europejski, brak w nim wyjaśnienia rozmów o tym czym jest ta dziura , poza tym aktorka irytująca jej miny na początku filmu mnie tylko drażniły.Zmarnowany potencjał na dobry horror.

ocenił(a) film na 5
nicca23

To był lej krasowy, który odsłonił siedlisko istot żyjących pod ziemią. Istot posiadały umiejętność kopiowania fizycznej i umysłowej formy osobnika który wszedł z nimi w kontakt.

ocenił(a) film na 5
pokrecony_oliver

To samo pomyślałem.

ocenił(a) film na 6
little_A

Przepraszam, ale ostatnia scena pokazuje, że go nie uratowała. Na zdjęciu chłopak ma rozmazaną twarz, reszta jest wyraźna. Może przez leki pomyliła ich? Albo zabiła swojego i uprowadziła komuś innego chłopca? A dziura jakby po meteorycie. Kosmitami zawsze idzie wszystko wyjaśnić. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Gamera

Zbyt długi czas naświetlania, dziecko w ruchu i zachmurzenie - stąd to rozmycie ;)

ocenił(a) film na 6
Danio02

Samej twarzy? Reszta w porządku. Hm Wątpię. Za 2 lata zrobią Impostor (oszust) 2.

ocenił(a) film na 5
Gamera

W momencie gdy Chris ucieka matce do lasu to na niebie widać jakiś spadający obiekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones