PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317902}
2,1 204
oceny
2,1 10 1 204

Immortally Yours
powrót do forum filmu Immortally Yours

Filmu nie wiedziałam, ale po przeczytaniu opisu w necie dochodzę do wniosku, że to jeden wielki plagiat!!! Mam na myśli popularną powieść pt. "Zmierzch" autorstwa Stephenie Meyer, która ma juz swoją ekranizację... Może trochę się różnią, ale ogólnie chodzi o to samo. Miłość wampira, który musi się powstrzymywać przed zabijaniem ludzi i zwykłej, ludzkiej dziewczyny.... Może film obejrzę, chociaż wątpię patrząc na jego ocenę... Strach się bać!!!:///

Ewka15

Obejrzałam ooba filmy i odnosze takie samo wrażenie. Tematyka filmów jest ta sama, z tą tylko różnicą, że i "Pocałunku..." główna bohaterka jest o wiele bardziej naiwna (przynajmniej wg mnie)...

ocenił(a) film na 1
Bells93

co??? jak możecie porównywac te oba filmy, Zmierzch był bez porównania lepszy, tematyka taka sama? nie powiedziałabym... To że wampir zakochał sie w naiwnej śmiertelniczce nie znaczy ze producenci czy scenarzyści(w tym przypadku ta nieszczesna aktorzyna) popełnili plagiat...
Zmierzch, oglada sie bardzo fajnie, a ten gniot to jakaś masakra jest, widząc grę aktorów bardziej sie usmiałam z tego filmu niz z niejednej komedii... Żal, wspołczuje tylko aktorom, bo po tym gniocie cieżko bedzie im znaleść jakąś dobra role...

ocenił(a) film na 2
juliagik1

Ten film nie ma nic wspólnego ze "zmierzchem". Wampiry i ich zachowania całkowicie sie różnią, główna bohaterka tego filmu nawet nie umywa się do Belli, a miłość Alexa i tej jak jej tam nie ma zupełnie nic wspólnego z wielkim uczuciem Belli i Edwarda. Nie ma w ogóle porównania...

Ewka15

Jak można zarzucać plagiat jeśli nie widziało się filmu!? "Może trochę się różnią" - te filmy nie mają nic wspólnego poza starym i już wielokrotnie wykorzystywanym wątkiem wampira zakochanego w śmiertelniczce. Film jest bardzo słaby ale skoro chcesz go komentować powinnaś go obejrzeć.

ocenił(a) film na 1
Ewka15

No i znowu... Onara wspomniała już, ale ja powtórzę: "Zmierzch" NIE JEST jedynym filmem, w którym występuje motyw zakazanej miłości pt. "wampir-człowiek". "Zmierzch" został po prostu bardzo dobrze... rozreklamowany, dlatego ma największą rzeszę fanów na całym świecie. Co do filmu: To najgorszy film jaki w życiu widziałam. Zmarnowany czas.
aha i jeszcze jedno: juliagik! Film jest zły, bo aktorzy nie mają talentu, a skoro nie mają talentu, to nie znajdą pracy w dobrych produkcjach ;) Współczuć to im tylko można wybrania drogi życiowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones