PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203657}

Iluzjonista

The Illusionist
7,8 292 tys. ocen
7,8 10 1 291674
6,3 26 krytyków
Iluzjonista
powrót do forum filmu Iluzjonista

premiera

ocenił(a) film na 8

Kurczę, jeśli info jest wiarygodne to premiera światowa już była w kwietniu, a u nas po filmie ani widu, ani słuchu. A tak czekam na jakiś nowy film z Nortonem. Zeby choć jakiś trailer ktoś wrzucił...chlip

ziena

ja bym nie wierzyła tej dacie, na imdb ostatnio było napisane, że produkcja jeszcze sie robi, więc trudno, żeby ten film już wszedł (; poza tym nie ma żadnych zwiastunów, plakatu, ani reszty ważnych informacji.
ale gdyby nie wszedł na nasze ekrany, to bym naprawdę się wkurzyła. na 'down in the valley' czekałam bardzo długo, a tu się okazało, że nici z puszczenia go w polskich kinach :/

ziena

Premieria w USA będzie dopiero w sierpniu, więc my jeszcze trochę sobie poczekamy. Zależy od dystrybutorów czy stwierdzą, że im się opłaca ;/

ocenił(a) film na 8
ziena

Oj mam nadzieję że będzie dystrybucja w Polsce. Jeśli nie, zawsze DVD może wypuszczą. Ewentualnie popiratuje, choć nie lubię tego robić, ale jeśli go nie wypuszczą na rynek nie będę miała wyboru. Póki co, w końcu uraczę się trailerkiem:))

ziena

Ja już obejrzałam, choć nie przepadam za zwiastunami. Prawdę o filmie ukazują zazwyczaj połowicznie. Czyli to, co najlepsze. No i narobią człowiekowi smaczka, a później tak łatwo o rozczarowanie ;] W ostatnim czasie unikałam więc jak ognia zwiastunów najciekawszych nawet filmów, ale... Nie mogłam się powstrzymać przed tym i jeszcze "Lady in the Water" Shyamalana.

Pozdrawiam.

ziena

za premierę światowa uznano chyba wyświetlenie go na Festiwalu Filmowym Sundance... premiera, na której szersze grono może go zobaczyć będzie 18. sierpnia, zresztą w urodziny Edwarda Nortona:)

ocenił(a) film na 8
ziena

Dokładnie wczoraj odbyła sie premiera w USA a 1 września w pozostałych państwach.

Więc jak narazie to trzeba poprawić statystykę głosów jak i date premiery. :)

Marucins

Własnie ściągam ten film. Z tego co mówicie chyba nie jest najlepszej jakości, skoro premiera była niedawno. Ale co tam :P