PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444424}
6,6 46 596
ocen
6,6 10 1 46596
6,1 9
ocen krytyków
I Love You Phillip Morris
powrót do forum filmu I Love You Phillip Morris

Jakiś kolejny film o geyach. Ratunku tylko nie to

ocenił(a) film na 7
wieslaf16

Wiesz co? Staram się być kulturalny, nie obrażać. Ale teraz inaczej nie mogę - wal się Ty ograniczony, zblazowany homofobie z mózgiem wypranym przez Radio Maryja ;] W czym przeszkadzają Ci geje, co? Pakują Ci się do mieszkania i walą w dupsko? Nie. Nikt nie zmusza Cię nawet, żeby się z nimi zadawać, ba, skąd masz pewność, że jeden z Twoich najlepszych kolegów/koleżanek nie jest homo? Ci ludzie niczym się nie różnią ;|

ocenił(a) film na 8
Mr__Pink

Zupełnie niczym się nie różnią. Tylko - są natrętni, gwałcą poczucie
dobrego smaku - publiczne parady, zmuszają do akceptacji, wyzywają
wszystkich przeciwnych od homofobów i zacofańców, nie szanują tradycji
religijnej, jednocześnie żądając szacunku względem siebie, obnoszą się ze
swoją innością, itd... :)

Jeżeli któryś z przykładowych kolegów/koleżanek jest tym homosiem, to
chwała mu/jej za to, że postanowił/a, jak normalny człowiek, sprawy łóżkowe
zachować tylko dla siebie!

ocenił(a) film na 6
kotletnazimno

Twój post jest ntrętny, gwałci poczucie dobrego smaku, zmusza do nieakcpetacji, wyzywa się w nim osoby homoseksualne od homosi, nie szanuje tradycji koegzystencji społecznej i religijnej tradycji miłości bliźniego, obnosi się w nim z niechęcią.

Jeśli jesteś tym homofobem, to chwała by Ci była, gdybyś, jak normalny człowiek, sprawy zaburzeń własnej osobowości zachował tylko dla siebie!

ocenił(a) film na 8
Klee

Czy to, że protestuję przeciwko nazywaniu kogokolwiek zacofańcem i
homofobem, tylko dlatego, że ma odrębne zdanie niż "tolerancyjni" jest
zmuszanie do nieakceptacji, brakiem poszanowania "tradycji" do
koegzystencji, itd?

Owszem, odnoszę się do tego wszystkiego z niechęcią, bo niby jak? Mam
podziękować, że jestem nietolerowany przez "tolerancyjnych"? Czego ode mnie
wymagasz?


Prośby:
- zobacz co to homofobia, a szczególnie część "fobia"
- naucz się odpisywać na temat, bo Twój post, nijak się ma do mojego. Miał
być błyskotliwą ironią, ale jest kompletnie bezsensu.

A wtedy zadzwoń, to pogadamy.

ocenił(a) film na 6
kotletnazimno

Jeśli byś zrozumiał i swój, i mój post, to byś nie musiał pytać. Wiedziałbyś, że nie, nie wymagam, ale oczekuję od Ciebie tego, czego Ty wymagasz od innych, a nawet trochę mniej i mniej intensywnie.

Mr__Pink

Niczym sie nie roznia haha dales czadu teraz ;-) I nie narzucaj ludzia.
Maja prawo miec mieszane odczucia.

ocenił(a) film na 7
wieslaf16

ale bzdura! Nawet tutaj musicie sie o to klocic? to jest portal o filmach jak mniemam a nie o sprawach pana cejrowskiego i jego "zwolenników" wiec dyskutujcie o filmach.

A co do zalozyciela tematu - nie chcesz nie ogladaj, nie pasuje? po co sie wypowiadasz? nie podobają Ci sie filmy o miłości innej niż Cie mama i tata nauczyli po co to wszystkim wszem i obec ogłaszasz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mar_vu

"ba... niedlugo hetero beda musieli walczyc o rownouprawnienie, bo to bedzie cos bardzo rzadkiego... "
I wtedy zobaczysz jak to fajnie ;] Wszyscy zobaczymy co my robiliśmy, bo to samo będzie nam czynione ;] Więc pozamykać gęby i nie jechać filmu bo "fu! geje!".
Poza tym odkąd homofob to wyzwisko? http://pl.wikipedia.org/wiki/Homofobia
Czy "człowiek" to wyzwisko? Raczej nie, więc wy - wykazujący się homofobią, jesteście homofobami i koniec.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Mr__Pink

W tej chwili cwaniaczku mógłbym Cie pozwać i wyciągnąć od Ciebie naprawdę porządną sumkę. Uważasz, że jesteś anonimowy? Niekoniecznie ;] Uważaj na słowa synu ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kotletnazimno

A więc jestem jak to mówisz "homusiem" bo krytykuję homofobię i ataki na homoseksualistów? A więc jestem też czarnuchem (krytykuje rasitów), Żydem (antysemitów też nie lubię), gwałcę zwierzęta, do tego martwe (bo uważam, że nekrofile i zoofile to zwyrodnialcy). Tak? Brawo, genialna dedukcja Watsonie!

Mr__Pink

Wiec nie zrozumiales co kolega napisal lub przeprowadziles nieudolny zabieg
erystyki.

ocenił(a) film na 8
Mr__Pink

Nie ma czegoś takiego jak homofobia, czy ataki na homoseksualistów - jest
tylko obrona wartości, które chce się nam wydrzeć. To nie konserwatyści są
w roli atakującego, tylko "tolerancyjni", którzy próbują zmusić wszystkich
do zaakceptowania nowego ładu - ich zdaniem lepszego ładu (i jak to lewica,
zabije każdego, by tylko było lepiej wszystkim).

Proponuję skończyć ten temat, co Wy na to?

ocenił(a) film na 7
kotletnazimno

Tja, w sumie dobra wizja :P Ale zjechanie filmu bo "fu! jest o gejach" to bezsens ;]

Mr__Pink

za duzo telewizji synku ogladasz... nie probuj tu nikogo wciagnac w swoje glupie gadki bo daleko nie ujedziesz... z ta sprawa w sadzie to bys sie jeszcze bardzo mocno zdziwil

ocenił(a) film na 8
Mr__Pink

Ludzie są zrażeni filmem "Brokeback Mountain", w którym chodziło tylko o
to, że jest o gejach, ale próbowano wmówić wszystkim, że jest inaczej.

ocenił(a) film na 7
kotletnazimno

Ludzie są również zrażeni Harrym Potterem T_T

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Faktorio

"Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem"

I to by było na tyle. Świetne podsumowanie tego o czym pisaliśmy.

ocenił(a) film na 7
kotletnazimno

Twoim tokiem rozumowania nie istnieje więc rasizm, antysemityzm, etc, ponieważ te postawy są wtedy "obroną wartości, które chce nam wydrzeć czarne/żydowskie lobby" T_T

wieslaf16

Prosze pamiętać, że tylko mniejsza część osób homoseksualnych afiszuje się w sposób "natrętny", jak już ktoś tu wsomniał to słowo. Wsrół osób hetero też są rożnego rodzaju maniacy (może nie będę wymieniał). Takie afiszowanie się poprzez parady i naleganie bycia akceptowanym jest efektem desperacji, bo żaden inny sposób nie jest skuteczny. Nie akceptowanie homo wyrzadza wiele szkód dla otoczenia. Wszystko byłoby prostrze, gdyby ludzie trochę więcej używali mózgu a mnie emocji.

mndgsmndgs10

Musze przyznac racje co do czesci z "mozgiem" (rozumiem, ze ta strona
przemawiasz[?]). Mysle, ze, kiedy ktos narzuca prawa innym jest to znaka
samoakceptacjii.

"Zawsze znajdzie sie ktos, kto lepiej wie , co jest dobre, co jest zle"

Pozdro777

ocenił(a) film na 6
sajan86

no i co, a heteroseksualni moga afiszowac sie ze swoja seksualnoscia? a moze mi to przeszkadza. przestancie pieprzyc o tym, ze geje sa natretni i wszedzie paraduja afiszujac sie, bo z wyjatkiem klubu dla gejow i parady rownosci nigdy, jak zyje, nie widzialam w Polsce pary gejow swobodnie idacych i trzymajacych sie za reke , nie mowiac juz o np. calowaniu sie. rzeczywiscie lesbijki sie ujawniaja, ale tylko dlatego, ze jako kobiety sa mniej narazone na dostanie po mordzie, z gejami .
co tydzien wychodza nowe filmy, kazdy na inny temat - jedne o patologiach, inne o gejach , jeszcze inne o gangsterach. jak ten rodzaj cie nie interesuje to odpusc i nie ogladaj, tak jak ja ignoruje Piłę VI. Ja natomiast Ewana i Jima uwielbiam i film na pewno obejrze,
pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
wieslaf16

Ten post jest żałosny...
Nie wiedziałam, że na świecie są jeszcze tacy ludzie. Homofobia się szerzy?

Yuzuki

A Gejostwo jeszcze bardziej.

wieslaf16

ja tam się cieszę <jupi>

użytkownik usunięty
wieslaf16

Teraz homoseksualizm domaga się akceptacji, wkrótce pedofilia, a za kilkadziesiąt lat zoofilia, nekrofilia i inne filie będą. Zaakceptujmy wszystkie te inności już teraz by nie tracić czasu! Przecież ludzie o tak wyróżniających się potrzebach emocjonalnych niewiele różnią się od nas!

Też uważam, że to świetny film. I przyznaję rację użytkownikowi Klee - niesamowita gra aktorska. Zgadzam się też z użytkownikiem kotletnazimno - całkiem ładnie zrobiona fabuła. Nie zgadzam się jednak z wieslafem16. Moim zdaniem Carrey bardzo dobrze odegrał swoją rolę! Po za tym, Mr__Pink za bardzo skupił się na szczegółach. Ważny jest główny temat! To, co reżyser chciał pokazać! Właśnie to, tak genialnie odkrył mar_vu.

To jak, o czym teraz pogadamy?

P.S. Tak, używam sarkazmu.

killerqueen14

to było piękne, idę sobie zrobić ołtarzyk na Twoją cześć!

ocenił(a) film na 9
wieslaf16

geye to banda chamów importowanych z zagranicy, homosie byli od zawsze - parafrazując niezmiernie trafną wypowiedź niezwykle inteligentnej persony. Ci którzy chodzą w paradach nachalnie szukają akceptacji, bo sami siebie nie akceptują i mają wyprany mózg ;) Mi para homoseksualistów całujących się na ulicy zniesmacza tak samo jak para hetero. A swoją drogą- film rewelacyjny, gra aktorska po prostu ... po prostu łał :O !
Aha- homofobia to wymysł.

bumbleble

tak samo jak rasizm, co nie?

ocenił(a) film na 9
wieslaf16

nikt ci nie kaze ogladac.

PS dobrze ze filmweb blokuje zglaszane przeze mnie oblesne komentarze niektorych uzytkownikow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones