PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395595}
6,1 18 532
oceny
6,1 10 1 18532
3,0 3
oceny krytyków
Horsemen Jeźdźcy Apokalipsy
powrót do forum filmu Horsemen - Jeźdźcy Apokalipsy

na początku film

ocenił(a) film na 4

zapowiadał się naprawdę ciekawie. Niestety od momentu pojawienia się
Ziyi Zhang (nie chodzi mi o to, że mam coś przeciwko aktorce) film zrobił się nudny, chaotyczny. Oglądałam go chyba w czterech podejściach bo non stop zasypiałam. Końcówka też nic specjalnego. Dennis Quaid zagrał dobrze, ale niestety na filmie zawiodłam się strasznie, nie będę go porównywać do siedem jak większość bo nie ma sensu. Liczyłam na dobry thriller który trzyma w napięciu, ale się mocno przeliczyłam. 4/10

doroti

A mnie ta cala Ziyi Zhang wkurzala. Moze i dobrze zagrala te role ale dzialala mi na nerwy ;) A film niezly, 6/10.

doroti

Ja jak jestem śpiący nie zabieram się do oglądania filmów i nigdy nie muszę pisac oklepanych tekstów że na czymś zasnąłem.

ocenił(a) film na 4
rimador

A gdzie ja napisałam, że byłam śpiąca jak zabierałam się do tego filmu? Film był po prostu nudny, miałam oglądać go na stojąco? pfff

doroti

Dziwne bo mi jak się nie chce spac to nie zasnę nawet na najnudniejszym filmie świata. A w odwrotnej sytuacji to nawet mój ulubiony Pulp Fiction nie odwiedzie mnie od snu.

ocenił(a) film na 4
rimador

Nie każdy ma tak jak Ty. Mnie jak nudzi film to zasypiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones