PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507623}
6,9 17 482
oceny
6,9 10 1 17482
5,3 7
ocen krytyków
Hesher
powrót do forum filmu Hesher

Co za poświęcenie dla roli. Aż dziw bierze , że w ciągu roku potrafiła zagrać dwie tak odmienne role.Mianowicie chodzi o Black Swan i jej oskarową rolę do której straciła sporo kilogramów. Jakim cudem przytyła około 20-22 kg do zagrania w tym filomie!? Powinien być oskar za drugi plan w Hesher bo dziewczyna zadziwiła swoją przemianą. Zagranie grubej prostytutki po roli baletnicy to spore wyzwanie z którym sobie poradziła na medal. Dziwne jest nie przyznanie choćby nominacji za tę rolę. Ale nagrody nie są najważniejsze. BRAWO NATALIE!!!

ocenił(a) film na 7
Mr.Pink

Z tą grubą prostytutką to taki żart sytuacyjny dla ludzi, którzy widzieli film, nie? Bo ani ona gruba, ani prostytutka. Druga sprawa, że zdjęcia do "Heshera" kręcone były przed zdjęciami do "Czarnego łabędzia" (film debiutował przecież na zeszłorocznym Sundance). Zresztą nawet jeśli byłoby na odwrót, to przybranie tych kilku(nastu) kilogramów po występie w takim filmie jak "Black Swan" to żadne poświęcenie, tylko powrót do normalnej, zdrowej wagi. Poświęceniem było właśnie niezdrowe odchudzenie się, ale jak wiemy opłaciło się Natalie, bo Oscara dostała ;)

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

I tak dzieciak zmiótł ją w tym filmie. Wulgaryzmy, zachowanie, a to dopiero dziecko.

Amator_Filmowy

Amator słusznie prawisz :-)

ocenił(a) film na 6
Amator_Filmowy

No zagrał bardzo dobrze. Ukradł ten film gwiazdom

ocenił(a) film na 7
Mr.Pink

no niezła z niej świnka w tym filmie sie zrobiła powinna dostac oscara za to ze z 50 kilo przytyła przynajmnije do 65 pełen szacun a sceny z nią jako prostytutką są bardzo mocne i obrzydliwe:) pełen szacun za poświecenie WE LOVE YOU NATALIEEEEEE

cola_1988

sceny mocne i obrzydliwe? chyba oglądałeś inny film :)

ocenił(a) film na 7
dan_

no co ty hesher oglądałem i natalie portman w nim grała prostitutkę:)

cola_1988

ponawiam - sceny mocne i obrzydliwe?? wytłumacz te słowa bo snuje podejrzenia że na prawdę nie oglądałeś tego filmu.. gdzie są te "mocne i obrzydliwe sceny"?

ocenił(a) film na 7
dan_

0:43:23 i 1:08:34 pozdrawiam:)

cola_1988

ogarnij sie wreszcie.. Ty faktycznie nie obejrzałeś Heshera...

ocenił(a) film na 7
dan_

jak to nie... przeciez oglądałem i mi nie wciskaj

ocenił(a) film na 7
cola_1988

jak się oddawała hesherowi to przeciez on jej za to zapłacił :)

ocenił(a) film na 8
cola_1988

W tych momentach co podałeś nie dzieje się nic specjalnego...

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

jaka ona gruba w tym filmie ? ty chyba grubych nie widziałeś ? to była taka złośliwa nazwa dzieciaka , który chciał jej dopiec , nie wiedział co to prostytutka )))))

ocenił(a) film na 6
malinowa123

Jeśli ona nie była gruba to ja nie wiem jakie dla ciebie są kanony piękna
Masakrycznie utyła!!

Mr.Pink

kretyni ale ambitna dyskusja

ocenił(a) film na 6
piotrskora90

Nie podniecaj się wywłoko bez szkoły ;)

ocenił(a) film na 9
Mr.Pink

Cos jest nie tak z twoimi oczami. Szybko do specjalisty
Toż to chudzinka jakich mało. Nic tylko karmić, żeby kształtów pełniejszych i piękniejszych nabrała

ocenił(a) film na 7
HRA

to z twoimi jest coś nie tak jeśli ona jest chuda to ja jestem spielberg znasz takiego?? pewnie nie bo w gole sie nie znasz na filmach a założyłas konto zeby być cool dzieciaku ogarnij się i zlikwiduj konto dla twojego dobra:) po co masz dostac na głowe:) jesteś jeszcze młoda i głupiutka:)

Pozdrawiam Mirek

cola_1988

kurcze przez te cala dyskusje wlasnie zdecydowalam, ze musze obejrzec ten film i dowiedziec sie czy rzeczywiscie jest taka gruba jak mowicie! (a ile wziela za ten sex?) ; ]

ocenił(a) film na 9
to-co-bierzesz

cola_1988 - świetna ironia której nie zrozumiało parę osób :D
to-co-bierzesz - 1800 dolców miała dostać, ale od innego gościa, niestety chyba nie wyszło...
obejrzyj bo warto :)

ocenił(a) film na 6
zak93

Mr. Pink założył temat!!

ocenił(a) film na 9
cola_1988

Czy ty Mireczku nie nadużywasz czasem alkoholu? Chyba to niemożliwe , żeby takie głupstwa na trzeżwo wypisywać
Spielberga znam , Dzwonił wczoraj do mnie. Fajny koleś
A ty się ogarnij. Kac minie. Będzie dobrze

ocenił(a) film na 6
HRA

Czemu się z niego nabijasz?
On tylko mówi co myśli i większość obiektywnie patrzących ludzi podzieli jego zdanie. On nie wyzywa Natalie tylko jest pełny podziwu dla jej poświęcenia do tej roli. Nie wiem która aktorka obecnie jest w stanie przytyć w kilka tygodni do roli tak dużo jak Ona.dlatego pełny szacunek dla niej. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Mr.Pink

Nawet do głowy by mi nie przyszlo, żeby się z kogoś nabijać. Wzbudził tylko moje lekkie zaniepokojenie fakt ,. że u takiej chudzinki widzicie otyłość

ocenił(a) film na 6
HRA

Ale czy ty oglądałaś ten film? No przecież jak na dłoni widać, że do niego przytyła. Świetna rola i wielkie poświęcenie

ocenił(a) film na 7
HRA

Nie piję w ogole alkoholu bo alkohol szkodzi zdrowiu i tobie też to radzę;) jesteś jeszcze młoda i głupiutka ale po co sobie marnować życie:)

Pozdrawiam Mirek

ocenił(a) film na 9
cola_1988

Aha. Więc przyczyna Twoich dziwnych wypowiedzi tkwi zupełnie gdzie indziej. Mój błąd. Sorki. Teraz wszystko jasne'
To właśnie brak alkoholu w Twojej krwi powoduje frustracje i niechęć do dobrze zbudowanych kobiet. Nie przejmuj się ,bo łatwo temu zaradzić. Pij dziewczynko, pij jak najwięcej a wszystko wróci do normy

Pozdrawiam niewiasto

ocenił(a) film na 7
HRA

ale ja mam na imię michał:)

Pozdrawiam Mirek

ocenił(a) film na 9
cola_1988

Ależ wiem , że tak masz na imie

Pozdrawiam dziewczynko

ocenił(a) film na 7
HRA

a skąd wiesz?

Pozdrawiam Mirek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones