PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31332}

Hellraiser: Wrota piekieł

Hellraiser: Inferno
6,2 6 156
ocen
6,2 10 1 6156
3,5 2
oceny krytyków
Hellraiser: Wrota piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wrota piekieł

mało co darowałbym sobie obejrzenie V, a tu niespodzianka, dobry , nawet bardzo dobry, inny niż pozotałe części. Minimalnie gorszy od I - no ale to klasyka, o niebo lepszy od II czy III. Schiza, paranoja, horror - to jest to !

ocenił(a) film na 7
fajnykolo

VI jest swietna...

ocenił(a) film na 8
shamar

Popieram ;)

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

Ogółem lubię tę serię, ale u mnie to wyglądałoby tak (od najlepszej do najgorszej):
1.Hellraiser
2.Hellraiser Inferno
3.Hellraiser Helseeker
4. Hellraiser Hellbound
5.Hellraiser Hell on earth
6. Hellraiser Deader
7.Hellraiser Bloodhound
8.Hellraiser hellworld.com

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Hmm, a polecisz jakąś kolejność w jakiej polecasz oglądać? :P Bo chciałbym się zaznajomić z tym co jest warte uwagi.

ocenił(a) film na 8
The_Sider

Hm... Tak naprawdę , można tę serię oglądać nie po kolei (z wyjątkiem części od 1-3 oraz 6). Reszta się ze sobą nie łączy poza postacią pinheada :)

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

A co do tego co jest warte uwagi, to sądzę że kazdy uważa inaczej, ale tak : jedynka jest jak dla mnie najbardziej klimatyczna, i po prostu najlepsza, dwójka gorsza, zwłaszcza przez zakończenie i zbytnią efekciarskość :/ trójka to taka sieka, z słabych aktorstwem i scenariuszem, ale dla pinheada opłaca się to obejrzeć (jeśli kogos interesuje jego postać), 4 miała fajny pomysł , ale jak dla mnie jest słaba :/ 5 już widziałeś, więc się nie będę nad nią rozwodził ;) a 6 to powrót do wątków z trylogii, kolejne, już słabsze (pomimo niektórych fajnych scen i pomysłów). Ogólnie sądzę że trylogia jest warta obejrzenia, potem część 6, resztę raczej sb daruj. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Dzięki za polecenie. Obejrzę zatem trylogię i 6, i dzięki temu zaoszczędzę trochę czasu niż jakbym miał oglądać wszystko. :)

ocenił(a) film na 8
The_Sider

:) Spoczko

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

A mnie się trochę odmieniło przez te 10 lat ;) I po kilku seansach.

ocenił(a) film na 8
shamar

:) i jak teraz uważasz?

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Że odstaje od 5. Wtedy kiedy obejrzałem je jedna po drugiej wydawaly mi się na tym samym poziomie.
A w sumie te 2 części czerpią z "Drabiny Jakubowej" czy "Harry Angel"

ocenił(a) film na 10
fajnykolo

Jestem jak najbardziej za! Piąta część jest b.ciekawa!

fajnykolo

dokładnie. Praktycznie rzecz biorąc to jedynka i własnie piątka są jedynymi godnymi uwagi częściami tej serii. Jedynka jest kapitalna, ten jest naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 7
fajnykolo

Wiem, że odkopuje stary już temat ale.. śmieszy mnie to wychwalanie filmu i ocena 2/10 :D

ocenił(a) film na 8
The_Sider

Nom, właśnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones