PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 tys. ocen
7,4 10 1 26288
6,7 15 krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie

OPIS FILMU

użytkownik usunięty

Precious Jones jest uczennicą szkoły średniej, która niczym się nie wyróżnia. Ciąża, kpiny w szkole, problemy z nauką, piekło w domu powodują, że potrzebuje niezwykłej siły by psychicznie i fizycznie nie upaść. Matka terroryzuje ją na każdym kroku, nie pozwalając rozwinąć się jej w żadnym kierunku. Precious rozumie, że jeśli sama nie znajdzie w sobie energii potrzebnej do rozwoju własnej osoby, to nikt jej nie pomoże.

ogarnęła mnie niezwykła ochota do obejrzenia tego filmu

Hmm... brzmi ciekawie i z pewnością obejrzę. Szkoda tylko, że "Loczek694" tak minimalistycznie podszedł/podeszła do kwestii opisu 'Precious'. Zdecydowanie preferuję bardziej rozwinięte recenzje ale dzięki.

użytkownik usunięty
tomash74

kiedy będzie w polskich kinach? jeśli w ogóle?

Nie zgadzam się z powyższym opisem. Tu jest fragment z onetu opisujący ten film. Nie wiem nawet skąd to jest wzięte.

Film opowiada historię Claireece "Precious" Jones (w tej roli debiutująca aktorka Gabourey Sidibe), szesnastolatki z Harlemu, której życie jest odzwierciedleniem najgorszych patologii istniejących w biednych społecznościach. Precious jest żyjącą z zasiłku chorobliwie otyłą analfabetką, która w dodatku jest w ciąży ze swoim drugim dzieckiem. Ojcem obojga dzieci jest jej własny ojciec. Kiedy Precious zapisuje się na naukę czytania, zaczyna ją odwiedzać pracowniczka opieki społecznej, pani Weiss (Carey).

Undo

Teraz to dopiero brzmi ciekawie !!! Faktycznie istnieje pewna rozbieżność w zamieszczonych tu opisach.... ;)

ocenił(a) film na 10

Niczym się nie wyróżnia mówisz...

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

Też zwróciłam na to uwagę.