PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113008}

Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry Potter and the Order of the Phoenix
7,5 329 350
ocen
7,5 10 1 329350
6,2 28
ocen krytyków
Harry Potter i Zakon Feniksa
powrót do forum filmu Harry Potter i Zakon Feniksa

jak tak to ja chyba nie chce ogladać tego filmu ;(

ocenił(a) film na 10
__Magda__

Z tego co czytałam pare miesięcy temu na onecie to Rupert zagra we wszystkich częściach :) A co do Dan'a i Emmy to nie wiadomo...

użytkownik usunięty
__Magda__

Emma jest świetna- naprawdę fajnie gra Hermionę i bez niej "HP 5" nie będzie fajny, Radcliffa, nie lubiem zbytnio, lae fajnie by było gdyby także zagrał- nie lubię zmian aktorów. To tak jakby nagle Gandalfa zagrał np. Trawolta :D:D:D

użytkownik usunięty
__Magda__

Jak tak się stanie nie będę go już oglądał, choć by był ciekawy

masz rację film bylby do kitu nie sądze zeby byl fajny :(((((((((((((

użytkownik usunięty
__Magda__

Nie bez nich to ten film niebyłbu taki laki lest

użytkownik usunięty
__Magda__

Harry czyli Danielu czy to bedzie koniec twojego Filmu???????????? mamy i tak nadzieje ze niebedzie jeszcze koniec poniewaz ludzie sa ciekawi twoich dalszych przygut.

...Przygut... eh... Z ortografią na full... A co do waszej dyskusji to nie chciałabym, aby Daniel przestał grać Harry'ego. Chociaż go nie lubię to według mnie film byłby bez sensu gdyby tak nagle zmienili aktora...

Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
__Magda__

Harry zginie w ostatniej częsci!moje gg 9453654

użytkownik usunięty

CHYBA ZWARIOWALIŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

z tą zmianą aktorów to nie będzie tak źle jeśli znajdą bardzo podobnych { choć wątpie }
hp nie będzie już taki sam bez emmy i dana... :(

kruczek :)

skad wiesz,ze zginie??? ciekawa jestem skad masz te informacje... moze bedzie cos wiecej na temat pozostalych czesci :P pozdrwiam

__Magda__

No tak! Daniel podpisał kontrakt na 4 czesci a przeciez juz w 3 byl zastary na tąrolę! Mogli to zacząć kręcić jak jużmili napisane wszystkie scenariusze! a takto jakby wszyscy 3 zostali, to w 7 czesci mieliby juz chyba 22 lata jak powinni miec 17 :D to by bylo ni eteges:|

BasIx

Daniel i Emma napewno beda w 5 czesci.Gdzies trafilam na stronke gdzie jest to potwierdzone... a co do wieku, fakt, oni sie starzeja ale wspolczesna technika make upu i komputerowa pozwala pokonac te drobna niedoskonalosc. Pomyslmy logicznie, to tak jakby w ostatniej czesci Wladcy Pierscieni Froda, Aragorna i Gandalfaa graliby inni aktorzy... Totalna glupota... Nie sadze,zeby wymienili glowna trojce... wogolr kogokolwiek(pomijajac przypadki zyciowo-losowe -)jak zmiana Dumbeldora)...

Erill

Tylko nie Daniel ;(
A propos tego make upu. Oni nawet nie umieli za ten swój kilkumilionowy budżet kupić szkieł kontaktówych Danowi, żeby choleryk wreszcie miał zielone, a nie niebieskie oczy. No i żeby ta błyskawica wyglądała naturalniej. Żadna blizna nie układa się w taki specyficzny i cienki kształt. Jak czytałem książkę to mi się wydawało, że to ma być blizna tylko przypominająca błyskawicę, a jak zobaczyłem plakaty, to przyszły mi na myśl takie słowa: "Tylko grotu na końcu brakuje"
Tak więc nie ma co liczyć na dobry makeup w 'Harrym'. (może tą całą ich kasę pożera catering?)
A i jeżeli chodzi o porównanie do władcy - ZZ (zupełnie złe)
Otóż Władcy części sztuk III nakręcono jako jeden film, który potem ładnie i efektownie pocięto, a następnie kolejną część rzucano co roku jego fanom :], a Harry jest robiony jako osobne filmy. Bardzo bym się cieszył, jeżeli by pana 'biednego, ciągle poszkodowanego Harry'ego' Daniela zastąpiono kimś bardziej pasującym do tej roli.

użytkownik usunięty
__Magda__

Czy to koniec Daniela, Emmy i Ruperta? Tak tak! Na to właśnie czekam. Jak sie ich wywali to może jeszcze da się zrobić coś z tego filmu...

Cecylia

Niech wywalą Radcliffe to pojadę na casting i może dadzą mi rolę

__Magda__

oh nie tylko nie on on jest słodziutki i pasuje do tej roli tak samo jak hermniona i ron..i też słyszałam że on zginie(szkoda;( ) jak ktoś się ze mną nie zgadza to prosze (moje gg to : 2551274 lub 7389722)
pozdro wszystkim :*

piotrek_bialystok

Dla mnie to głupota. Niech idą do końca. Wystarczy że Dambeldora MUSIELI zmienić,a ja nie mogłam na to patrzeć - zupełnie mi nie pasowało. A jak dla mnie to oni pasują do tej roli - tylko że kurka czemu Ron zapuszcza wlosy - to mu zupełnie nie pasuje!
POZDRO!!!!

__Magda__

Dumbledore'a zmienili, bo aktor grajacy go w 2 i 3 części nie żył!!! Chyba trupa by nie dali:)

__Magda__

Dumbledore'a zmienili, bo aktor grający go w 1 i 2 zmarł, a trupa do roli chyba nie dadzą. A Daniela nie zmieniajcie. On pasuje do takiej roli. A czemu nie miałby zagrać w 22 lat? Ten ziomek, który grał 16-letniego Toma Marvolo Riddle'a w Komnacie Tajemnic miał 21 lat (na takiego nie wyglądał).

__Magda__

Dumbledore'a zmienili, bo aktor grający go w 1 i 2 zmarł, a trupa do roli chyba nie dadzą. A Daniela nie zmieniajcie. On pasuje do takiej roli. A czemu nie miałby zagrać w 22 lat? Ten ziomek, który grał 16-letniego Toma Marvolo Riddle'a w Komnacie Tajemnic miał 21 lat (na takiego nie wyglądał).

ocenił(a) film na 6
P_L_

szczeze mowiac to ucieszyla bym sie ze harry umarl nie raz naprawde mnie wkurzan np jak nie posluchal hermiony i uwierzyl ze jego sen jest prawdziwy przeciesz to przez niego syriusz umarl no nie chyba nikt nie zaprzeczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones