PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719690}

Hardcore Henry

Hardcore
6,6 36 377
ocen
6,6 10 1 36377
5,8 12
ocen krytyków
Hardcore Henry
powrót do forum filmu Hardcore Henry

Zalety i wady

ocenił(a) film na 9

Subiektywnie:

Zalety:
1. Pod względem technicznym to majstersztyk
2. Genialne zdjęcia
3. Niemożliwe sceny kaskaderskie
3. Mokry sen fanów FPS-ów
4. Podziw dla twórców. Właściwie co kilka chwil moja szczena przebijała podłogę i krzyczała: Jak oni to nakręcili ?!
5. Jedne z najlepszych realistycznych scen akcji jakie widziałem w filmach
6. Super połączenie humoru i brutalności. Nawet Tarantino mógłby się czegoś nauczyć.
7. Trzyma w napięciu i nawet ma zwroty akcji
8. Świetny pomysł fabularny z awatarami jednego z bohaterów. Nie pamiętam żebym coś takiego widział w innym filmie
9. Ten film to jeden wielki rollercoaster, widać że twórcy się świetnie bawili i to przenosi się na widzów

Wady:
1. Mimo wszystko fabuła jest tylko wypełniaczem czasu pomiędzy scenami akcji….. but who cares ?
2. Pewnie są jakieś inne….. but who cares ?

ocenił(a) film na 10
gepard_3

Wady:
1. .....
2. .....
3. .....
.....
783 .....


Zalety:
1. "Henry, catch!", z My Woman - Biting Elbows w tle (https://www.youtube.com/watch?v=7_bVVN3nWDs)

I to kładzie na łopatki wszystkie wady :-)

gepard_3

Pod względem technicznym majstersztyk? Pewnie masz na myśli powalającą na kolana scenę eksplozji z granatnika? ;-) Technicznie jest bardzo przeciętny przy tym, co oferuje współczesne kino. Parkinson kamerzysty jest tu zresztą celowy, bo ma ukryć liczne wady efektów specjalnych.

ocenił(a) film na 9
chryssalid

Bardziej chodzi o to ze przejscia pomiedzy ujeciami to majstersztyk, dlatego tez "parkinson" operatora tutaj wystepuje.

bugzol

Ciekawy pomysł na film - coś nowego. Jednakże w 30 kl. na sek. nie da się tego oglądać (a tak są kręcone niestety filmy).

ocenił(a) film na 9
moscu

Ta, w 30... Chyba gry na konsole. Kino to 24 klatki, podobnie jak filmy telewizyjne. Ewentualnie 24.95 o ile się nie mylę, ale żadne 30.

ocenił(a) film na 7
moscu

krecili to go pro wiec cuda kinematografi z tego nie ulepisz, jednakże ja ogladałem z usmiechem i podziwem ten film , Henry zjada Johna Wicka

gepard_3

8. Surogaci, Gamer. :)

ocenił(a) film na 7
gepard_3

bez przesady w sumie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones