PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719690}

Hardcore Henry

Hardcore
6,6 36 391
ocen
6,6 10 1 36391
5,8 12
ocen krytyków
Hardcore Henry
powrót do forum filmu Hardcore Henry

KOCHAM TEN FILM

ocenił(a) film na 7

Akcja, akcja, akcja, świetne sceny walki i tyle. Fabuła? Pff, szczątkowa, mamy początek i koniec, wiemy co się stało, kto i co zrobił, gdzie i po co się udaliśmy. Aktorzy świetnie ubrani, Akan wyglądał niesamowicie. Brakowało mi wyjaśnienia, skąd posiada swoje moce, no ale wszystkiego mieć nie można. Zastanawiasz się, czy pójść na ten film? Idź. Nie spodziewaj się rozbudowanej fabuły, tutaj jest prosta. Samo patrzenie na sceny akcji wystarczy, a te są perfekcyjne!

ocenił(a) film na 9
MarcioHan

i bardzo pomysłowe. Na dodatek tylu metod zabijania nie widziałem w żadnym filmie. Pierwszy film typu sensacyjny gore :)

ocenił(a) film na 5
MarcioHan

"Brakowało mi wyjaśnienia, skąd posiada swoje moce, no ale wszystkiego mieć nie można"
Kurna cały film o tym mówił :D Gość był na wpół maszyną do zabijania. Nie wiem jak mogłeś to przegapić

Artanis

Serio, nie przypominam sobie, aby ktokolwiek wyjaśniał skąd ta moc :P Przed chwilą przeczytałem na Złoczyńcy Wiki, że Akan urodził się podczas kryzysu w Czarnobylu, a później jest tylko: "Jego przybrany ojciec od najmłodszych lat prowadził terapię eksperymentalną dziecka, co najwyraźniej pozostawiło młodego Akana pełnego urazy i mizantropijnej wściekłości. Nie jest pewne, czy sam kryzys w Czarnobylu dał Akanowi jego moce telekinetyczne, czy też terapia była przynajmniej częściowo odpowiedzialna za ich przebudzenie.". W samym filmie nie ma ani jednego słowa dotyczącego jego pochodzenia lub przeszłości. Mówienie: "Gość był na wpół maszyną do zabijania" niczego nie wyjaśnia :P Domyślam się, że info na Wiki jest wzięte z komiksu o Akanie.

ocenił(a) film na 5
nathan0930

Obejrzyj początek na spokojnie. W Nim niewiele było człowieka, masa części mechanicznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones