PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520860}

Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Hansel and Gretel: Witch Hunters
6,4 88 310
ocen
6,4 10 1 88310
5,2 9
ocen krytyków
Hansel i Gretel: Łowcy czarownic
powrót do forum filmu Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

7/10

ocenił(a) film na 7

film znacznie lepszy od zwiastunu, to się nie często zdarza; po trailerze spodziewałem się kiczu, ale wyszło udanie; dobre kino rozrywkowe i jako takie sprawdza się doskonale, wielki plus za kategorię R, inaczej całość nie miałaby racji bytu; przyjemnie i szybko się ogląda, nie ma miejsca na nudę
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Takiego Jasia i Małgosię to ja rozumiem. Film zdecydowanie nastawiony na akcję i prostą fabułę i w takim wydaniu wypada bardzo dobrze.

Pauleta

Zgadzam się, całkiem przyjemny film, typowo rozrywkowy. Z odpowiednim podejściem, na luzie i bez oczekiwania na nie wiadomo co, można się świetnie bawić. Ja w każdym razie miło spędziłam te półtorej godziny.
(troll był cudowny;)

Pauleta

Film może być, jeśli chodzi o szybkość akcji i efekty specjalne. Zastanawia mnie jednak, co robi broń palna w realiach Średniowiecza.

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Ten film trzeba oglądać na na dużym luzie,wtedy wychodzi świetne kino rozrywkowe. Tam jest wszystko czego potrzeba do dobrej zabawy:gadżety,pościgi,piękne kobiety, przemoc, zadziwiająco duża ilość krwi, dobro i zło, latające wiedzmy na miotłach, akcja, fajna sceneria, no wszystko :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones