PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6012}

Halloween 2

Halloween II
6,6 11 201
ocen
6,6 10 1 11201
5,8 6
ocen krytyków
Halloween 2
powrót do forum filmu Halloween 2

Film broni się tak samo jak pierwsza część. Klimat jest znacznie mroczniejszy, muzyka jest również lepsza, wygrywana na syntezatorze brzmi jeszcze lepiej i mroczniej. Ok fabuła jest znacznie prostsza, ale ciekawie oglądało się zmagania Loomisa który stara sie odnaleźć Michaela. Sam Michael w tym filmie to dosłownie tytan którego nie powstrzyma absolutnie nic, a scena w której przechodzi przez szybę rozbijając ją jak gdyby nigdy nic jest chyba moją ulubioną i jeszcze bardziej podkreśla że z Mike'a jest twardziel

ocenił(a) film na 9
mim1312

A ja śmiem rzec,ze jeszcze lepszy od jedynki.
p.s.
scena przejscia przez szybę-wymiata!
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Popieram - ta scena jest genialna

ocenił(a) film na 9
mim1312

Odkąd w dziecinstwie zobaczyłem ten film,mam ostro zakorzeniony strach przed lezeniem w szpitalu,spotegował to jeszcze jeden film-"Maniac Cop 3"

użytkownik usunięty
mim1312

Z tą szybą to wcale nie jest trudne, u nas z takimi szybami zrobionymi za komuny zrobiłbyś to samo, są kruche.
Inny typ szyby jest w oknach plastikach, tam jak uderzysz kamieniem to szyba peknie ale sie nie rozbije jak w starych szybach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones