PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195115}
5,9 57  ocen
5,9 10 1 57

Half Life
powrót do forum filmu Half-Life

Hmm... chcę wiedzieć, co za idiota pozwolił ukraść tytuł najlepszej grze wszechczasów? No chyba, że to chodzi właśnie o "tego" Half'a - choć wątpię, bo nie widzę w spisie postaci Gordona Freeman'a...

Tak się po prostu nie robi - to już jest chamstwo...

pierwszy_wolny_login

Coś mi się zdaje, że to jakiś pic na wodę, foto montaż... poczawszy od tematyki filmu skończywszy na stronie... chyba jakiś dzieciak wykupił sobie adres halflifemovie.com i robi sobie jaja...
Valve na pewno nie zgodziło by się na takie zmarnowanie tytułu...

ocenił(a) film na 10
Wieszok

Zgadzam sie z tobą,to musiala byc jakas pomyłka

adek13

Bezczeszczą Half-Life'a... Mam nadzieje, że ktoś robi sobie wygłupy, bo nie zniosę czegoś takiego.

Ale w sumie... Był Doom, to dlaczego do licha nie zrobią HL? To by było zobaczyć Freeman'a na dużym ekranie :P

Alyx

co? to nie HL na podstawie gry? toz to skandal!! protestuję!! :( jak mozna takie nadzieje zrobic...

ocenił(a) film na 1
pierwszy_wolny_login

jak pod tym tytułem bedzie inny film o osobiście pojade do producenta i zrobie mu polską masakre łomem metalowym

pierwszy_wolny_login

Dobrze że to nie film na podstawie gry bo była by klapa:D No chyba że dobry reżyser i scenarzysta. Swoją droga kto by mógł grać postac Gordona czy Alyx? Gordona mogę ja:PP a Alyx np pasuje mi Shannyn Sossamon. Zobaczcie 40 days and 40 nights jak wyglada w bluzce z kapturm - identycznie!

pierwszy_wolny_login

Zastanawia mnie jedno- dlaczego tytuł na plakacie to Half Light? Może Valve zobaczyło ten podstęp i nakazało go zmienić?

Questor

ktos tu sie cholernie pomyil lub zrobil sobie wała bo przeciez na pl;akacie jest napisane Half Light;/

pierwszy_wolny_login

Żeby zrobić ekranizację takiej gry jak "Half-Life" trzeba nielada reżysera i ogromnego budzetu.
Np. gdyby Steven Spielberg nakręcił Half-Life to byłby napewno super.

użytkownik usunięty
pierwszy_wolny_login

Nima bata Valve nie sprzeda tanio swego tytułu reklamowego do Half Life przecież to jest jedna z najlepszych gier wszechczasów według mnie :) Nima bata zaraz muszą zmienić tytuł albo coś bo przecież to będzie jako kradzież praw autorskich do tytułu =]

Heh no Gordona Freemana to jeśli ktoś kiedyś zagra to zbyt dużo do powiedzenia nie będzie miał (jeśli trzymać się wiarygodnie serii gier w, których Doktor Freeman nie mówi absolutnie nic) mnie osobiście do roli Alyx Vance pasowałaby Jamil Mullen, która użyczyła Valve (a raczej Alyx) swego ciała i twarzy :)jako modelu. Nie grała w zbyt wielu filmach, ale jak już ktoś ma grać boską Alyx to tylko ona! Poza tym najciekawsza rola przypadłaby temu kto zagrałby tajemniczego G-mana... No oby kiedyś Half-Life ujrzał światło dzienne... Pozdrawiam.