PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 871
ocen
6,8 10 1 149871
6,8 46
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Kocham serię Gwiezdnych Wojen! <33 Chociaż jestem dziewczyną, ale każdy ma inny gust <3 Szczerze jak na razie mam nadzieję, że lucasfilm niczego nie popsuje bo wiecie "Im więcej tych wszystkich części tym film ma mniejszy klimat" :/ Odkąd powstała VII cz to szczerze zauważam te zmiany ... :/ Gwiezdne wojny niestety niedługo może tak za 10 lat przestaną mieć swój stary klimat. Przynajmniej JA tak sądzę. PS. Czy Carrie Fisher czasem nie umarła? Przepraszam wiem, że to smutny temat ale wiecie.... jeśli nadal jest w obsadzie? XD W sumie bardzo prawdopodobne, że zdążyli nagrać z nią sceny już.

użytkownik usunięty
Sasza_Cylc

Wszystkie sceny z Carrie zostały już nagrane, co więcej, jak donosi CEO Disneya, Bob Iger, jej rola nie została w żadnym stopniu zredukowana.

Tak wiem, że zostały nagrane :) Ale bardziej chodzi mi o kolejne części. Jak niby to zrobią przecież Leia nie może tak po prostu zniknąć :/ No wiem wiem zawsze mogą jaką historię wymyślić, że w filmie też już umarła lub że zaginęła ale to takie trochę bez sensu :/ Oczywiście wg mnie

użytkownik usunięty
Sasza_Cylc

To że jesteś dziewczyną nie oznacza że nie masz prawa lubić Gwiezdnych Wojen. Czy za 10 lat przestaną mieć swój klimat? no nwm. TFA ma dużo klimatu starej trylogii. I dobrze, trudno powiedzieć co bd za 10 lat. Na pewno jednak bd skierowane do innej widowni ale to normalne

Tak wiem. Ale większość dziewczyn z mojego otoczenia nie lubi gwiezdnych wojen i nie wiedzą one co ja i inne osoby kochające gwiezdne wojny w tym widzimy :D Ja się zakochałam :D <3

użytkownik usunięty
Sasza_Cylc

To czuj się wyjątkowa :) zwłaszcza że Star Wars to klasyki stara trylogia już w ogóle :) nie idzie się nie zakochać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones