PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 871
ocen
6,8 10 1 149871
6,8 46
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Wychodząc z kina miałem uczucie kapcia w ustach. Nie tego się spodziewałem. Film o Niczym! Traktował bym go raczej jako prolog do czegoś większego co może nastąpić w następneJ części (oby). Chodź z części na część poziom intelektualny tej serii jest coraz niższy. Komandorzy Imperium to idioci. Zamiast ścigać tą nieszczęsną flotę rebelii z tą samą prędkością, Żaden nie wpadł na pomysł by kilka z krążowników wykonało skok w nadświetlną do przodu a następnie wrócić i zalecieć drogę tej flocie rebelii. Naprawdę?! Naciągany epizod by fabuła szła na przód.

ocenił(a) film na 4
chris15939

Dokładnie. Ewidentny zapychacz. Ja nie wiem kto przepuścił kretynizm z fabułą: "Nie mamy paliwa, co teraz?"
Jest taki moment w TLJ kiedy Poe się nadziera bo "nie macie planu?" I to jest to. Oni faktycznie nie mają w tym filmie fabuły, nie mają postaci, bo to co jest to żenujące 7 wody po kisielu po bohaterach z poprzednich epizodów. Nawet DJ to się przyznali "nowy Lando"...Postacie są wydmuszkami i niczym więcej. Wszystko okraszone pseudo śmiesznymi scenkami które nie są śmieszne a wywołują zażenowane , jakimiś Skype'ami do napalania się "bo oni się podgladają a ten ojcobójca ma taką boską klatę, niech będą razem!!", ona mu może wylać na łeb wiadro pełne ryb z Ach-to jeśli ma ochotę...Słowem, żenada po całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones