PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681825}

Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars
7,4 226 910
ocen
7,4 10 1 226910
4,6 21
ocen krytyków
Gwiazd naszych wina
powrót do forum filmu Gwiazd naszych wina

Książka

ocenił(a) film na 8

To jest najlepsza książka jaką kiedykolwiek czytałam, jest piękna, pełna humoru, miłości, smutku, ma w sobie
wszystko co potrzeba by poruszyć ludzkie serce i aby zacząć głębiej zastanawiać się nad sobą i życiem. Ta
książka we mnie coś zmieniła, dzięki niej patrze troche inaczej na świat. Na prawde gdy mam o niej mówić
brakuje mi słów, bo nie wiem jak ją opisać, po prostu same przymiotniki nie wystarczą, John Green
zafundował mi najcudowniejszą przygodę życia. A jakie są wasze odczucia?
Mam nadzieję, że film bedzie dobry i że pokarze to co w tej powieści najważniejsze.

ocenił(a) film na 8
EverybodyLoveBooks

Oczywście zgadzam się z tobą. To moja jedna z ulubionych książek. Przepełniona chumorem, zwruszająca, ale nie ckliwa. Rewelacyjna. Genialna. Fenomenalna. Film zapowiada się dobrze. Nie ma szansy by był lepszy od książki, ale mam nadzieję, że to będzie co najmniej dobra ekranizacja.

Luthien2707

*humorem ;)

ocenił(a) film na 8
filmowy_laufer

Oj, przepraszam, głupi błąd .

ocenił(a) film na 9
EverybodyLoveBooks

tak, książka jest genialna! po przeczytaniu GNW skusiłam się na Szukając Alaski, a teraz czytam Papierowe miasta. John świetny styl, pisze luźnym, młodzieżowym językiem, ale to wcale nie ujmuje poziomu. Powieści są mądre, wzruszające i o poszukiwaniu samego siebie. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że znalazłam swojego ulubionego pisarza. Od wielu miesięcy czekam na film - już niedługo! Po zwiastunach sądze, że to będzie bardzo dobry film, ale wiadomo - trudno zrobić dobrą ekranizację, bo zawsze komuś nie będzie cos pasować, Ja jestem dobrej mysli i juz odliczam! ;D

ocenił(a) film na 8
EverybodyLoveBooks

Ta książka jest jedyna w swoim rodzaju. John Green bardzo mocno manewruje moimi uczuciami. Na początku strony się śmiałam a na końcu roniłam łzy. Można po nią sięgnąć w każdym wieku ;) Teraz zostało tylko czekać na ekranizacje ale mam przeczucie, że zadowoli zarówno osoby niezapoznane z książką jak i nas, fanów :D .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones