PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560779}

Gry małżeńskie

Love, Wedding, Marriage
5,4 9,8 tys. ocen
5,4 10 1 9838
Gry małżeńskie
powrót do forum filmu Gry małżeńskie

zenujaco slaby

ocenił(a) film na 1

bardzo slaby,nudny, kiepska gra aktorska, niezla obsada, z ktorej niestety nic nie wykrzesano;/ a zmuda swoja zalosna rolka przypieczetowala stereotypowe myslenie na temat glupich polek nie znajacych jezykow, wychodzacych za amerkancow dla obywatelstwa;/

ocenił(a) film na 5
dzoanaa84

fakt, po tej obsadzie też spodziewałam się czegoś więcej.. niestety rozczarowanie.
a o żmudzie może się nie wypowiem, bo chyba roli większej idiotki dostać nie mogła ;)

ocenił(a) film na 1
aszjaaa

haha, prawda? az mi bylo wstyd za nia:P

dzoanaa84

a mnie nie było za nią wstyd.. ponieważ pomimo roli takiej jaką dostała.. strasznie przyjemnie oglądało mi się ją w tym filmie.. fakt film jest słaby.. tego typu filmy raczej powinny mieć to coś.. co temu zabrakło.. ale pomijając to oglądało się go całkiem fajnie.. zwłaszcza dla Marty :P i już nie przesadzajmy, że pokazują stereotyp.. dostała taką rolę i już.. dla mnie była GENIALNA! *_*

ocenił(a) film na 7
dzoanaa84

popieram! Nędzna rola, po której świat dalej będzie myślał o Polkach jak jakiś niewykształconych idiotkach co pracują gdzieś na zmywaku i łapią tam jakiegoś faceta na słodkie oczka.... Aż przykro patrzeć na takie stereotypy -.- mogli darować sobie brak znajomości angielskiego, który jest teraz podstawą. Niby aktorka nie wybiera roli jaką dostanie, ale Żmuda jest fajną i dobrą aktorką i zasługuje na coś lepszego. 9/10 osób nie przejmie się tym jaka rola i kto ją gra, ale ta 10 osoba zwróci na to uwagę i bedzie oceniała całość narodu a nie poszczególną osobę. Na prawdę szkoda, bo wiele fajnych polskich aktorek występuje w amerykańskich filmach, a Marta spisała sie bardzo dobrze.