PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809630}
8,2 224 589
ocen
8,2 10 1 224589
7,0 54
oceny krytyków
Green Book
powrót do forum filmu Green Book

To film niezwykle optymistyczny, z całą masą pozytywnej energii. Pokazuje jak nie można ulegać stereotypom i uprzedzeniom, jak ważne mieć w sobie otwartość na drugiego człowieka. Bo dzięki temu możemy wzajemnie czerpać ze swoich doświadczeń, kultur i dowiedzieć się też czegoś o samych sobie. Chemia między bohaterami jest niezwykła. Doskonałe dialogi - i mądre i zabawne, a przede wszystkim wreszcie na poziomie. Świetna gra aktorska - też postaci z drugiego, a nawet trzeciego planu. Porywająca muzyka. A oprócz tego (niestety) wciąż aktualny komentarz społeczny.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Czyli krótko pisząc kolejny z rzędu typowo Hollywoodzki Crowdpleaser na ważny temat skrojony pod Oscary.

ocenił(a) film na 9
Lukasz_Broda

może i tak, ale mi się podobał

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Nie no. Może źle to zabrzmiało. Film możliwe że jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

W zasadzie tak, ale lepszy niż jakieś 98% podobnych.

ocenił(a) film na 4
Sqrchybyk

Już byłem przedpremierowo no i jest w pełni udany crowdpleaser Oscarowy, ale przez to że dużo takich filmów ciągle powstaje to raczej szybko o nim zapomnę.

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

Też właśnie byłem przedpremierowo :)

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Świetny komentarz, świetny film, mądry, zabawny, świetne dialogi, aktorstwo, po prostu bardzo dobrze opowiedziana historia.

ocenił(a) film na 9
Monik79

Nic ująć, tylko dodam, że po roli w "Moonlight", która dla mnie niczym się nie wyróżniała, w "Green book" Mahershala Ali zagrał bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones