PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163903}

Gra Endera

Ender's Game
6,4 79 300
ocen
6,4 10 1 79300
5,5 14
ocen krytyków
Gra Endera
powrót do forum filmu Gra Endera

Ale jeszcze nikt nie zdołał (i nie zdoła) zmienić tego faktu.
Woda, tlen i energia słoneczna też są złe, bo dzięki niej, człowiek może czynić... zło.
Ide rozdeptać jakąś mrówe, puki jeszcze żyje :-P

ocenił(a) film na 8
krisimovie

Inaczej to trochę odebrałem ;)Darwinizm jest nieunikniony i jednocześnie wspaniały Popycha nas do przodu, nie można stać i przestać walczyć bo wtedy się przegrywa. Jednak w każdym z nas kryje się dobro i litość to sprawia, że pomimo rywalizacji jednak o siebie i o innych dbamy. Przy okazji polecam książkę "Nonzero", właśnie sobie ją czytam jest w tej tematyce i jest bardzo ciekawa.

ocenił(a) film na 5
century20

Odebrałeś to tak samo jak ja, z tym że nie wychwyciłeś mojego sarkazmu (jak i w sumie ironii), skierowanej to wszelakiej maści socjalistów.

Gdzie można nabyć tę książke, ile stron i jaki cennik?;p A ja Ci mogę polecić coś z troszku innej beczki, o dominacji na świeci, jego przyczyn i skutków. Tylko że to strszczenie:
http://cyfroteka.pl/ebooki/Nastepne_100_lat__Prognoza_na_XXI_wiek-ebook/p40314i9 7668#

ocenił(a) film na 8
krisimovie

Osobiście kupiłem ją w księgarni tanich książek w BUW-ie Warszawskim za 12-15 zł nowa, z tym że w chwili wydania kosztowała z 40. Poza tym pewnie można dostać ją na allegro. Autor Robert Wright, Prószyński S-ka, 400 stron.

ocenił(a) film na 5
century20

Dzięki za info, może kupie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones