PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95938}
6,7 109 628
ocen
6,7 10 1 109628
4,7 9
ocen krytyków
Gothika
powrót do forum filmu Gothika

Niezły film ale...

ocenił(a) film na 6

Ogólnie fabuła jest wciągająca, co prawda momentami naiwna, ale film jest w moim odczuciu dobrze wykonany i zasługuje na 6. Świetna rola Penelope, dobra muzyka, ciekawe zakończenie, ale czegoś tu brakowało.
Uważam (może to tylko moje fantazje) że bardzo pasowałby to tego filmu delikatny romans pomiędzy Mirandą, a Chloe kiedy obie są pacjentkami

ocenił(a) film na 6
Jock3R77

tak, fabula jest niezla ale mogliby ja bardziej dopracowac
tak samo powinni lepiej dopracowac samo wykonanie
film ma w sobie cos ale mam wrazenie ze mogl byc znacznie lepszy, rowniez daje 6/10

El_Magiko

Ja na przykład oceniam "Gothike" wyżej niż wy... np. na 10/10. Uwielbiam ten intrygujący film. Gra Penelopy i Halle wspaniała... fajny pomysł, efekty... muzyka na końcu też fajnie dobrana. Ogólnie: spoko.

ocenił(a) film na 6
rosaria

faktycznie jest intrygujacy ale moglby byc jednak lepiej troszke dopracowany
tak jakby czegos tu brakuje
co do penelopy to raczej jej nie lubie, czesto mnie irytuje w filmach ale w tym jednak wypadla ok
z kolei halle jakos tak niezbyt do mnie trafila i w tym filmie uroda jest jej jedynym atutem

no i takie oceny jak 10/10 to trzymam sobie dla naprawde nielicznych filmow, dalem tylko 8x 10/10 na prawie 2tys ocenionych
"ogolnie: spoko" to troche za malo na dyche u mnie:)
chetnie bym dal 7-8 ale moglby byc lepiej dopracowany troszke

El_Magiko

Masz racje, trochę zdawkowo powiedziałam. Ten film mnie po prostu ujął, widziałam go w kinie, no i jakoś tak pomysł mi sie podoba... nie wiem jak to wyjaśnić. po prostu 10/10!!!

Jock3R77

ja mam wrażenie że nawet to troszkę było, delikatnie i subtelnie; rozwijanie takiego wątku nie wniosłoby nic do filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones