PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10411}

Goonies

The Goonies
7,4 33 040
ocen
7,4 10 1 33040
7,2 20
ocen krytyków
Goonies
powrót do forum filmu Goonies

Pamiętam. Na jednej kasecie miałem Goonies i terminatoraII. Goonies niestety byli nagrani nie od początku, od momentu podpalania więzienia:(. Kasetę tą obejrzałem ze 100 razy, dosłownie. Tak jak ktoś poniżej napisał, film ten będę pamiętał do końca życia. Ta muzyczka, ten Jeep w automacie, ta domino;s pizza, zagraniczne batoniki i oczywiście barwna historia. Jednooki Willy:), mimo swojej ochydnej gęby, nigdy się go nie bałem. Był moim dobrym kolegą. Oczywiście bardzo się martwiłem, czy nadal boli go noga, która została przygnieciona przez głaz. Cóż a poświęcenie. ahh Przyznam szczere, że dawno już tej bajeczki nie oglądałem.. Jednak chodzi mi po głowie, żeby sobie zassać z netu. Na pewno, podczas oglądania filmu, poproszę mamusię o zrobienie gorącej herbatki z cytrynką, położe się do łóżeczka i powrócę do lat młodzieńczych.

użytkownik usunięty
leneek

Polecam ponowne obejżenie tego wspaniałego filmu, wtedy przekonasz sie , ze wcale dużo nie straciłes bo film zaczyna sie właśnie od sceny z więzieniem:) . Mnie Goonies także kojarzy sie z dzieciństwem a sama historia, muzyka, dialogi i ogólny klimat samowolnie wykrzywiają usta w kształt błogiego uśmiechu. Polecam nowe wydanie The goonies na dvd które ukazało się w zeszłym roku, znajdziesz je na allegro za kilkadziesiąt złotych. Na prawde warto mieć coś takiego w swojej kolekcji. Chyba nie będę odosobniony jeśli stwierdzę , że TAKICH filmów już się dzisiaj nie kręci...

ocenił(a) film na 10
leneek

Tylko mała krytyczka. Po pierwsze: nie używaj określenie "bajeczka", bo to ma pogardliwy wydźwięk. Po drugie: Jednooki Willy to pirat, którego szkielet znajduje się na okręcie, a te z "ochydną gębą" to Slot - trzeci z braci Fratelli :-)). Poza tym oczywiście super film jest i zawsze będzie :-))).

ocenił(a) film na 9
leneek

Zgadza się,film nieziemski! Ileż razy marzyłem o przeżyciu podobne przygody...:) świetna akcja,kreacje bohaterów,dobry humor :) Muszę obejrzeć to jeszcze raz - koniecznie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones