PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=58}
6,0 48 955
ocen
6,0 10 1 48955
4,2 13
ocen krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Film ten był mocno poniżej moich oczekiwań. Brak sensownej fabuły, słaba gra aktorów. Jak to możliwe że ten wielki jaszczur się swobodnie przemieszczał po nowojorskich podziemiach i skutecznie umknął helikopterom, a z małym samochodem sobie nie mógł poradzić? Dałem mu zawyżoną oceną za efekty specjalne. Mam nadzieję że nigdy nie doczeka się on kontynuacji.

Nie polecam.

ocenił(a) film na 3

Jak Godzilla goniła helikopter to całe kino wyło
leć do góry ! leć do góry !
No ale niestety pilot nie słyszał widowni.:)
No a ten wątek romansowy to po prostu koszmar
no i
Nie potrafię zrozumieć jak można zgubić 60 metrowego gada.

ocenił(a) film na 6
torgal

ja nie wiem czemu czepiacie sie tak tego filmu..
fabuła lepsza napewno od tych japoński Shitów co to tylko Kontra to Kontra tamto. moze nie jest to arcydzieło ale nawet na te 6 nie zasługuje według was? tylko odrazu 2?;| ja tam sie dobrze przy tym bawiłem.. chociaz fakt ze pare tych scen było az śmiesznych;]

Losiek_o

Analogicznie ;> dlaczego uwazasz japońskie filmy za "Shit"? Ja się przy nich dobrze bawiłem :P Są gusta i guściki.

"co to tylko Kontra to Kontra tamto"

A tak z ciekawości, ile filmów japońskich widziałeś?

ocenił(a) film na 6
Wolverin

zaznaczam bo nie wiem czy zrozumiałes ze chodzi mi o japońską godzille a nie japońskie filmy:P
policzywszy wychodzi ze oglądałem ich 5.
i ze wszystkich japońskich najbardziej podoba mi sie powrót godzilli:) (na dysku mam cały czas G z 1953r ale za chiny nie moge sie za nia zabrac a podobno jest najlepsza;])
ale tak ogólnie to chodzi mi o to ze moze godzilla z lat 50-60 mogła byc jeszcze ok bo jak na tamte techniki i fabuły filmów to rozumiem. ale jak ostatnio obejzałem Final Wars to..-.- nie da sie tego oglądac.. rozumiem tez ze chyba te czesci powstałe juz w latach 90 to były tylko i wyłącznie dla fanów bo jak na dzisiejszy poziom kinomatografi to chyba nie mozna powiedziec ze te filmy są dobre! i jeszcze taka ciekawostka dla innych fanów bo przeczytałem tez gdzieś tu ze inne czesci amerykańskiej godzilli niepowstały, nie dlatego ze Japońce uznały ze jest za słaba i zabrali im prawa( co chyba was bardzo podnosi na duchu..) tylko dlatego ze film nie osiągnął przewidywalnego sukcesu kasowego!;] Wole przerośniętą Jaszczurke na ekranie i pare błedów w scenariuszu czy fabule, niz oglądac gumową godzille robioną w latach 90 i skośnookich aktorów za 5 gr.. tego to sie nikt nie czepanie nie? ze japońce grają jak marionetki.. ale ze jakies telenowelo podobne uczucia są pomiędzy chodowcą robali a dzinnikarką w amerykańskiej wersji to juz wszyscy Najadą! śmiec mi sie poprostu chce:P pzdroo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones