PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750312}
5,9 29 323
oceny
5,9 10 1 29323
5,2 20
ocen krytyków
Godzilla vs. Kong
powrót do forum filmu Godzilla vs. Kong

Jeśli chodzi o filmy z Godzillą, to szczerze powiem że wszystkich jeszcze nie widziałem. Ale nie zmienia to faktu że ten film to porażka. Wszystko w scenariuszu było nakierowane na jak najwieksze wykorzystanie efektów specjalnych. Wymyślanie jakichś elementów science-fiction i sztucznego fantasy nie dodało filmowi uroku, a wręcz przeciwnie, odejmuje mu kilka punktów. Osobiście lubię efekty specjalne, ale czy same efekty bez dobrego scenariusza uniosą film? Moim zdaniem nie dało rady. Jeśli ktoś lubi takie efekciarskie nawalanki, nie ma sprawy. Jednak ja czekam na coś więcej i ludzie którzy mają podobne podejście powinni tą pozycję omijać.

ocenił(a) film na 9
pyciam1

Przecież to jest blockbuster..? nie rozumiem ludzi, którzy od takich filmów oczekują wielowątkowej historii, wyrazistych postaci.. to tak jakby przeciętnemu filmowi obyczajowemu zarzucać "czemu nie ma efektów", nosz ku.. całym clue tego filmu jest 100 metrowa atomowa jaszczurka naparzająca się z niewiele mniejszym gorylem w neonowym Tokyo. Dla mnie osoby, która efektami zajmuje się na co dzień to było mega przeżycie, jakość CGI, ujęcia, po prostu ręce same składają się do oklasków.

Weź pod uwagę, że pierwsza Godzilla z 2014, była próbą zrobienia czegoś więcej niż tylko naparzających się potworów i jaki efekt? "za mało Godzilli w filmie o Godzilli"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones