PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038861}

Godzilla Minus One

Gojira Mainasu Wan
7,2 24 tys. ocen
7,2 10 1 24432
8,0 43 krytyków
Godzilla Minus One
powrót do forum filmu Godzilla Minus One

Gdzie aktualnie można obejrzeć to Arcydzieło? Pomożecie? :-)
W Polsce jak zwykle dano ciała. Na Netflixie, HBO, Disneju czy innych nie ma tej pozycji. Widocznie w tej opowieści nie ma żadnej pasjonującej historii par homo, nie ma łapania się za rączki, ślimaczenia się i namiętnego lizania się faciów. Dlatego też zapewne nie przeszło Cenzury Moralności. Nawet Oscar nie pomógł.

swat997

Przecież film jest od 1 czerwca na Netflixie.

ocenił(a) film na 5
Maniek2008

Dziękuję. Nie zauważyłem :-)

ocenił(a) film na 5
swat997

Odpowiem sobie :-) A co? Zobaczyłem i mnie nie powalił. Spodziewałem się super produkcji a wyszedł tani melodramat w którym dodatkowo Japońce co 5 minut przepraszali za okrucieństwo na wojnie. Taki japonski Pearl Harbor, niby o wojnie, a zwykły melodramacik. Choć nie było gejow i kolorowych i dziwolągów w parkach to poprawność polityczna w takim wydaniu i tu musiała się zaznaczyć. Prawdziwi potomkowie Samurajów po tym filmie chyba masowo popełniali harakiri. Fajne efekty specjalne które faktycznie zostały docenione na Oscarach. Reszta taka sobie z happy endem dla małolatów. W latach 70’ Godzilla nie na żarty potrafiła nas straszyć , obecne małolactwo nie zazna nawet niepokoju z tych filmików. Szkoda. Ocena co najwyżej 5.