PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 232 190
ocen
7,5 10 1 232190
7,6 29
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Też takie patyczkowate nóżki, do tego wygląd Panny Młodej i ukochanej Jacka jest wręcz udeżająco podobny:P:P... co oczywiście nie znaczy że to bedzie słaby film, ba...wszak to Burton:P

ocenił(a) film na 10
thaurdor

Taki jest styl Tima Burtona i nikt tego nie zmieni. Ale po co właściwie zmieniać.. "Burtoneski" rządzą!

ocenił(a) film na 10
Tender_L

a czy mówie ze mi to nie pasuje?? Jestem jak najbardziej za Burtonem jak i za animacją poklatkową, w dobie komputera to bedzie szok::P:P

ocenił(a) film na 10
thaurdor

Animacja w "Nightmare before Christmas" wywarła na mnie niemałe wrażenie. Pierwszy raz widziałam to w zeszłym roku i pomyślałam "Te kukiełki żyją!".

ocenił(a) film na 10
Tender_L

co prawda to prawda, jak czytałem 24 klatki to 1 sekunda filmu, a taki wynik robi wrażenie. Dlatego Nightmare jest szczytowym osiągnięciem animacji poklatkowej, a teraz Gnijąca Panna Młoda ma sznase przebić porzednika, czy sie to uda??

Tender_L

własnie ! To jest mistrzowski styl Tima Burtona ! Te jego patykowate nózki i mroczny klimat czym byłby ten film bez tego ? Burton ma swój styl ! Na ten fim nie mogę sie doczekać !!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
thaurdor

taaa Sally i Panna Młoda są kubek w kubek do siebie podobne :D. Jestem tego zdania co reszta-po co zmieniać to, co dobre? :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones