PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1413}

Gia

7,5 32 tys. ocen
7,5 10 1 32469
7,0 8 krytyków
Gia
powrót do forum filmu Gia

Zacznę od tego,że nie jestem i nigdy nie byłem fanem Angeliny.Zresztą w mojej świadomości funkcjonowała głównie jako "ładna i nic poza tym"-aż do tej pory."Gia"to znakomity film biograficzny ze świetnymi kreacjami aktorskimi z tytułową na czele.Jolie aboslutnie mnie zaskoczyła swymi umiejętnościami,sposobem bycia,emocjami jakie umiała zaprezentować.Jestem naprawdę mile rozczarowany i wydaje mi się,że to prawdopodobnie jej życiowa rola,znacznie lepsza,niż oscarowa kreacja w "Przerwanej lekcji muzyki".Podoba mi się też to,że dała się oszpecić w drugiej połowie filmu, zapewne aby być bardziej wiarygodną.Film robi wrażenie.Został ciekawie zrealizowany,daje do myślenia,skłania do refleksji,ale też wstrząsa np.gdy Gia wstrzykuje sobie narkotyki do podziurawionych żył.Klimat obrazu podkreśla idealnie dopasowana muzyka.Polecam zarówno fanom jak i antyfanom A.J.

Martin_Eden

Jejku, a ja szukam tego filmu już ponad pół roku i nic!Strasznie mi zależało, a po przeczytaniu Twojej opinii jest jeszcze gorzej:).Zwłaszcza, że "Przerwana lekcja muzyki" też mnie urzekła i to głównie za sprawą Angeliny.Może wiesz gdzie można kupic "Gię"?Bo do żadnej większej wypożyczlni nie mam niestety dostępu.Pozdrawiam mimo zazdrości:)

ocenił(a) film na 10
Martin_Eden

Racja. Angelina świetnie zagrała. Muszę powiedzieć, że odczuwam lekkie rozgoryczenie patrząc na jej obecne role. Idealnie pasowała do roli Gii, świetnie zagrała w Przerwanej Lekcji Muzyki, chociaż zgodzę się, że nie aż tak dobrze, jak w komentowanym filmie.

Martin_Eden

a ja się trochę rozczarowałam. po Waszych postach pomyslałam - obejrze ten film i napisze " tak to życiowa rola AJ i film był rewelacyjny". niestety był owszem dobry nawet wiecej ale czegoś mi brakowało.