PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491609}
4,8 37 969
ocen
4,8 10 1 37969
4,9 19
ocen krytyków
Ghostbusters. Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów

Zapewne..

ocenił(a) film na 2

Zapewne 90% wszystkich śmiesznych słów to będą : "Kruw*" " Ty suk* " " ale z ciebie Cip* " Ja tego nie chcę oglądać , jeżeli tak ten film będzie wyglądać !

ocenił(a) film na 7
snajper12331

A po czym wnioskujesz że 90% to będą przekleństwa?

ocenił(a) film na 2
suzzei

Po Meliss'sie McCarthy .
Ona zawsze w swoich filmach przeklina :P

ocenił(a) film na 7
snajper12331

Bo taką ma role w filmach (Jak już taką ma) na pewno nie we wszystkich.

ocenił(a) film na 7
snajper12331

Zresztą co z tego że są jakieś przekleństwa?

ocenił(a) film na 2
suzzei

Kiedyś komedię były i z Humorem i bez przekleństw ...
Ale cóż jak kto woli ;)

ocenił(a) film na 7
snajper12331

A co z tego że są jakieś przekleństwa, ile ty masz lat że o takie rzeczy się boisz, twój profil trochę pokazuje że jesteś 'dzieckiem' więc możliwe że ktoś ci zakazuje :)

ocenił(a) film na 2
suzzei

Dużo ;)

(" dzieckiem " / "gimbusem" na pewno nie jestem

ocenił(a) film na 7
snajper12331

Wątpie.

ocenił(a) film na 2
suzzei

Możesz wątpić ... A ja skąd mogę wiedzieć , że ty nie jesteś "dzieckiem" ?
Też Wątpię w to iż jesteś taki Dorosły ...

ocenił(a) film na 7
snajper12331

Nikt tu nie mówi o poziomie dojrzałości a o tym że ktoś ma coś do przekleństw.

ocenił(a) film na 2
suzzei

Jestem Kulturalną i wychowaną osobą ...
Przeklinam tylko i wyłącznie w ostateczności kiedy muszę coś powiedzieć dosadnie ...
Jak dla mnie nadużywanie przekleństw w Komediach jest niskich lotów ...
Takie coś mnie po prostu zniesmacza ...
Komedie powinny zawierać zdrowy Humor ( nie twierdzę , że od razu mądry ale chociaż z zachowaniem resztek jakiejś kultury ...)
Jedyne komedie które po mimo tego , że zawierają przekleństwa a jednak mi się podobają możesz zobaczyć na moim profilu ;)

Weźmy na przykład takie najnowsze " W nowym zwierciadle wakacje "

Jest to kontynuacja kultowej komedii z serii " W krzywym zwierciadle ... "

Oceniłem ten film bodajże na 7 . Po mimo tych wulgaryzmów film był na prawdę dobry ...

Ale co ?

Z komedii Familijnej zrobili komedię only +18 albo +16 co po prostu spowodowało smutek na mojej twarzy i moich znajomych :(

Byliśmy jedynie szczęśliwi z tego powodu , że było tam wiele odnośników do starej serii [ aż łezka w oku się kręciła :') ]

Ja po prostu uważam , że jako ludzie powinniśmy dbać o kulturę i nie robić z siebie wiochy ...

Filmy też powinny kształcić słownictwo ( szczególnie w dzisiejszych czasach ) a nie sprowadzać je do tego typu nie smacznych słów ...

Ja rozumie , że komuś się to może podobać ...

Ale po prostu ja nie lubię takiego odbiegania od kwalifikacji wiekowych w filmach ...

Bo na przykład załóżmy , że Ja z rodziną uwielbiamy jakąś starą komedię familijną ... no i nagle po kilku latach wychodzi nowa część ... Oglądamy a tu nagle " ząg " ! Film jak to już mówiłem only +18 No i co ja mam powiedzieć dzieciom ?
Mam im powiedzieć , że świat z szedł na psy i teraz wszystkie filmy są dla dorosłych ?

Jak dla mnie jest to po prostu lekko mówiąc chore ...

Szanuję twoje zdanie , że tobie może się to podobać ... ale po prostu JA temu mówię stanowczo NIE .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones