PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 176 tys. ocen
6,3 10 1 176310
3,9 16 krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Mranie...

ocenił(a) film na 3

...a nawet bardzo marnie. Ten film to taka kiepawa bejeczka dla dzieci na sen. Kiepsko pod każdym względem- scenariusza, gry aktorskiej i efektów specjalnych (płonąca czaszka Blaze`a mnie powalała:))). To ja wolę jednak komiksy :)

użytkownik usunięty
gerardtn1

zgadzam się, zawalili ten film, a to jak wygenerowali komputerową tę czaszkę... jak na film mogli zrobić lepszą robotę!

ocenił(a) film na 8

scenariusz był super moim zdaniem ... nie wypowiadajcie sie na temat gry aktorskiej bo sami lepiej byście tego nie zrobili ;] jeżeli się czegoś robić nie umie to nie powinno sie tego krytykować ;]

ocenił(a) film na 3
Asiek666

Ehm... Mój/ moja drogi/ droga. Od tego jest ten portal i forum- żeby się wypowiadać o obejrzanych filmach i ich składowych. Mam prawo do krytyki tego, co mi się nie podoba. Lubię Nicholasa i wiem, że w tym akurat... dziele.... tak, to dobre słowo, bo jakoś wzdragam się nazwać to filmem, poszedł na lewiznę. Grał marnie, nieprzekonująco i zwyczajnie słabo. Także STFU i zachowajmy wolność oceniania i wypowiedzi. Dziękuję

Asiek666

Czego spodzewac sie po niej, jak w ulubionych ma podobny badziew do tej porazki.

ocenił(a) film na 10
Emez

No co wy XD każdy ma inny gust!!! ja lubię filmy tego typu, takie z fantazją, a np.obyczajowe mnie nudzą:) a jeżeli chodzi o efekty to na moje nie są takie złe:)

ocenił(a) film na 3
Magnolia21

To oglądaj dalej "Bad moon", skoro obyczaje Cię nudzą.

ocenił(a) film na 9
gerardtn1

marnie??chyba kpisz. jak nie lubisz tego typu produkcji to nie ogladaj i nie krytykuj. mnie np. bardzo sie ten film spodobał. jakbym teraz zaczeła pisac że 'harfa birmańska' to jakiś stary badziew?(teoretycznie)

ocenił(a) film na 3
izusu

Nie chce mi się obalać kulawych teorii. Pozdro.