PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 176 tys. ocen
6,3 10 1 176310
3,9 16 krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Możliwie najgorszy film z N.Cage'em.... powodów chyba nie muszę dodawać.... zalatywał tandetą i tyle :?

ocenił(a) film na 10
PerfectStranger

To zależy jakie kto lubi filmy. Mi akurat z jego wszystkich filmów ten spodobał się najbardziej:) lubię dodatki fantasy, horrory itp... I mi się wydaje że dobrze zagrał główną role:)

ocenił(a) film na 3
Magnolia21

Ja też lubie fantasy ale jakoś wg. mojej opini efekty typu wybuchające samochody i generalnie wybuchające wszystko na około pędzącego motocyklu były.... bądź co bądź tandetne :/

ocenił(a) film na 7
PerfectStranger

Ciekawe dlaczego? Pomyśl że jeżeli on włada ogniem (w pewnym sensie) to może zapaliła się benzyna podczas jazdy obok samochodu co powoduje wybuch ??

ocenił(a) film na 10
gabol2008

Jezzu... Przecież później jak jechał z drugim GR to spalił jaszczurke, bo przejechał koło niej.

Odpowiedź jest prosta, Ghost Rider włada swą mocą i może sie robić ciepły, ale i też bardzo gorący, wtedy imituje takie ciepło że poprostu benzyna w samochodzie sie zapalała i bum. tak samo inne rzeczy, lampy itp wszystko sie topiło lub przegrzewało...

ocenił(a) film na 3
CookieX

Whatever.... Film tego typu z założenia ma raczej przykuwać, wyglądem i efektami niż rozbudowaną fabułą.... A niestety wszelkie efekty i 'smaczki' były tandetne i tanie, jakąkolwiek byście sobie do nich historyjkę nie ułożyli.