PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 976
ocen
5,3 10 1 54976
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

byłem w kinie i dosłownie co 3 minuty sprawdzałem zegarek, bo tak mi się dłużył. Nicolas tylko ratuje ten film, bo gdyby nie on to by po prostu była totalna klapa. Fabuła tak banalna, że od razu da się przewidzieć jak się skończy, żadnych wielkich zwrotów akcji, jestem naprawdę zawiedziony. Ale w 3D prezentuje się dość ładnie

ocenił(a) film na 2
Dziarski93

Średnia na Metacritic to obecnie 29/100 a od użytkowników 3,4/10
Więc ocena tutaj to po prostu jedna wielka pomyłka xD Na razie fanboje rzucili się żeby pokazać jaki to film nie jest zajebisty, poczekaj aż więcej osób obejrzy a ocena spadnie znacząco

ocenił(a) film na 5
shikaka

Nie sugerowałbym się średnią z 30 głosów, zaczekajmy aż będzie ze 2 tysiące głosów, wtedy pewnie ocena spadnie do granicy 5.5

maxreal

A na rotten tomattoen ocena od widzów to 6,6/10 około 16.000 głosów czyli nie jest źle.

ocenił(a) film na 5
bartez13_17

Cage ze swoim podtatusiało-botoksowym ryjkiem nie ratuje filmu. Nic go nie ratuje.

bartez13_17

No teraz to już raczej jest źle.
41 % lajków i średnia ocen 2,8/5 od widzów przy 24,134 głosach.
O średniej z ocen krytyków to nawet nie ma co gadać...
A szkoda,bo gdy tylko się dowiedziałem, że ten film będą robić goście od Crank i Gamera to miałem cichą nadzieję na szalony,mocny film akcji a tu,gdy patrzy się na recenzje i oceny to się tylko smutno robi...
Cóż "Ghost Ridera" pewnie i tak obejrzę,ale do kina się już chyba nie wybiorę...

Dziarski93

Zgadzam się kilka dobrych scen pościgowych na kilka minut przed zakończeniem filmu nie dorówna prequelowi, który oglądałem z przyjemnością, zaś podczas oglądania sequela czyli jego kontynuacji zerkałem nerwowo na zegarek od czasu do czasu ziewając podczas oglądania,

Dziarski93

Na Imdb 5.4. Imdb jest bardziej miarodajne, tutaj czasem filmy mają dziwne noty.

ocenił(a) film na 10
grzesiek811

FILM SUPER W 100 %..!!!!!!! AKTOR ŚWIETNY I NA JEDNYM RAZIE SIE OGLADANIE NIE SKOŃCZY TAK JAK PIERWSZĄ CHYBA Z 50 RAZY WIDZIAŁAM HEH WARTO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones