PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470442}
7,4 34 tys. ocen
7,4 10 1 33643
6,0 12 krytyków
Generał Nil
powrót do forum filmu Generał Nil

Mogę spokojnie dać mu bardzo mocne 8, poprostu trzęsło mnie i aż chciało mi się płakać patrząc na to jak te komunistyczne ścierwa, banda żydów morduje naprawde wielkich Polaków.
Ale jeszcze bardziej dotknęła mnie informacja na końcu filmu ''żadna z osób winnych śmierci generała Fieldorfa nie została nigdy ukarania''. Wiedziałem od dawna, że w polsce praktycznie nie było czegoś takiego jak dekomunizacja dzięki ''wielkiemu'' wałęsie z SB, i wszystko ciągnie się do dzisiaj za sprawą PO, czy Ruchu Palikota, nie mam pojęcia jak ludzie mogą głosować na jedną z tych dwóch partii...jak wiadomo ci sami sędziowi i inni, którzy byli winni śmierci Polskich bohaterów zasiadają ciągle na wysokich stanowiskach, a to jest po prostu nie do pomyślenia.

Ludzie może dopiero przejrzą na oczy jak w kraju zrobi się dużo gorzej niż jest obecnie(a to jest praktycznie pewne) może wtedy wyjdziemy na ulicy czy zrobimy cokolwiek prócz tylko patriotycznych komentarzy żeby rządy zmieniły się na takie jak być powinn.

Robson_15

podpisuję się obiema rękami.

ja wątpię jednak, żeby cokolwiek zmieniło nasze państwo. Wszystkim powinno się podziękować (jak to Cejrowski powiedział "wszystkim won!"), ale na to nikt się nie zdecyduje... biedne polaczki będą wierzyć jeszcze długo PO i Palikotowi "bo wszystko lepsze od PiSu".