PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 806
ocen
7,1 10 1 78806
6,3 23
oceny krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory

Film ma bardzo wysoką ocenę na IMDb, bo aż 8,9/10, ale oceniło go dotychczasz tylko tysiąc osób. Chociaż jakby nie patrzeć jest to dobry start.

Nieco gorzej jest na Rotten Tomatoes, chociaż nie wiem czy stwierdzenie "gorzej" jest tutaj na miejscu. 93% z 55 recenzji. Film ma już 4 negatywne recenzje co nie napawa jakimś mega optymizmem. Cóż drugi Zwierzogród to to nie będzie, ale wynik powyżej 90% najprawdopodobniej się utrzyma.

ocenił(a) film na 6
maladzonaga

Na Imdb każdy film ma początkowo takie oceny, więc to żaden wyznacznik. Ocena mocno spadnie ;) Na rotten ma aż 93% pozytywnych, więc bardzo wysoko, pewnie spadnie, ale raczej już nie poniżej 90. Co jest bardzo wysoko. Myślałem że będzie to dość słaba animacja, nie umywająca się do jedynki (która ma absurdalnie zaniżoną ocenę na filmwebie) a zapowiada się na nie dużo gorszą kontynuacje.

ocenił(a) film na 7
Joecrou

Oby ;) Mało dobrych sequeli mieliśmy w historii jeżeli chodzi o animacje

maladzonaga

Chyba tylko toy story, shrek, kung fu panda,madagaskar miały sytuację gdzie sequel > oryginał.

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Dla mnie zarówno Madagaskar jak i Kung Fu Panda oryginalne były najlepsze. Shrek porównywalnie, natomiast Toy Story cięzko ocenić, bo cała seria jest genialna ;)

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Liderem wśród kontynuacji animacji jest "Toy Story" - zarówno dwójka jak i trójka (i takich kontynuacji życzę "Zootopii"), potem jest "Jak Wytresować Smoka 2", "Bernard i Bianka w Krainie Kangurów" (film lepszy od oryginału) i może ewentualnie druga Panda i Shrek, choć one są słabsze od oryginału.

maladzonaga

Byłam ,zobaczyłam, polubiłam. :D
W skrócie: Film sam w sobie trzyma poziom , zachowując trochę czaru z jedynki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones