PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 773
oceny
7,7 10 1 22773
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

rycz, mała, rycz

ocenił(a) film na 8

przeczytalam temat Malgonnii i ciesze sie, ze nie tylko ja mam takie odczucia. naprawde, ja nie placze na filmach, zdarza mi sie uronic lezke wzruszenia. ale tutaj wystarczy jak slysze melodie tytulowej piosenki i juz wyje jak nienormalna. niby wszyscy wiemy, ze film, ze dramat, ze to przeciez bolly, ktore dziala jak gigantyczny zastrzyk roznego rodzaju emocji, ale nie moge sie powstrzymac. i nawet mnie nie razi gra pana khana, ktorego nie uwazam za aktora wybitnego.
najbardziej podobaja mi sie sceny komediowe z udzialem saifa i shahrukha, naprawde swietne. najlepsze jest to, ze lubie ten film, mam go na polce, ale widzialam go ze dwa razy w calosci, bo jak tylko wlaczam, to zaczynam plakac. no coz.. magia bolly.
goraco polecam.

ocenił(a) film na 10
kulka

Ja mam normalnie tak samo!!! Kiedy tylko usłyszę piosenke łzy same mi z oczu lecą. A poza tym wszystko, cały film mnie wzrusza!!;( Ja też naprawdę polecam ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones