PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607562}

Gangster

Lawless
7,4 91 511
ocen
7,4 10 1 91511
7,0 22
oceny krytyków
Gangster
powrót do forum filmu Gangster

w filmie jest scena jak Jack Bondurant i Cricket jadą ubić targu z ludźmi Floydaa Bannera. Kiedy ci
drudzy prowadzą Jacka i jego kumpla w stronę grobu jedno z ujęć pokazane jest z perspektywy
muru, w którym jest przejście, a przez nie widok na ulicę i budynek, z którego chwilę później
wychodzi Floyd. Dziś oglądałem dwunasty odcinek trzeciego sezonu The Walking Dead i po
openingu, kiedy Rick wraz z synem i Michonne wychodzą z pustego magazynu, przechodzą tą
samą ulicą, obok tego samego budynku. Widać do doskonale bo kamera zawieszona jest
praktycznie w tym samym miejscu. Pasuje każda cegła, nawet krzaki te same. Taki tam szczególik
:D

ocenił(a) film na 7
arial_adriano2

Dokładnie, jak napisałeś. Też miałem deja vous oglądając "walking dead" , tylko nie mogłem sobie przypomnieć, gdzie tę scenę już widziałem.:)

ocenił(a) film na 8
arial_adriano2

Co ciekawe część zdjęć do "Gangstera" było kręcone w Georgii, w miasteczku Woodbury - tym samym, które stało się bastionem ludzi pod władzą Gubernatora w "The Walking Dead". ;)

taychelm

Dzięki za zmotywowanie mnie do oglądnięcia tego filmu. Wiem, że film jest dobry, ale potrzebowałem stymulantu do obejrzenia go, i już posiadam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones