PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451059}

G.I. Joe: Czas Kobry

G.I. Joe: The Rise of Cobra
6,2 50 694
oceny
6,2 10 1 50694
4,4 10
ocen krytyków
G.I. Joe: Czas Kobry
powrót do forum filmu G.I. Joe: Czas Kobry

0.0

użytkownik usunięty

strata czasu :(

ocenił(a) film na 9

faktycznie wróć do "m jak miłość"
film świetny, fanom filmów na podstawie komiksów polecam

użytkownik usunięty
niewidomy

nie film nie jest świetny a ty jesteś fan boyem tego universum i może komiksy były ok ( nie wiem nie czytałem) ale film ma pełno wad których ty nie dostrzegasz bo to przecież to G.I. JOE ! Średnia na FW i tak jest za wysoka ale od czego jest imdb :) (http://www.imdb.com/title/tt1046173/)

Dobranoc.

pinker_2

On też nie czytał komiksów bo gdyby czytał to nie napisał by "film świetny".

napisałeś 0.0 a sam oceniłeś na piątke koleżko >.<

użytkownik usunięty
Arek_04

no i co z tego że napisałem "0.0" ? w jakimś tajnym języku to oznacza 5?

Na razie ten film sobie leci, i sam nie wiem czy oglądam jakaś grę komputerową czy coś. Może dla fanów komiksów będzie ok, ale on nic wspólnego z kimisami nie ma, bardziej grą komputerową. Gdzie się podziały filmy w stylu Wojownicze żółwie ninja - gdzie oglądałem ludzi a nie obrazki i grafikę? Szkoda czasu na dzisiejsze kino, a może ja po prostu już za stary na bajeczki jestem?

ocenił(a) film na 4
stadnicki82

Nie, po prostu w Hollywood nie znają znaczenia słowa przesada. Kiedyś kiedy efekty komputerowe nie były na tak wysokim poziomie, liczyło się co innego, teraz wszystko co w H. robią wieje sztucznością na kilometry. Pomyśl jak by wyglądała np. "Pamięć Absolutna" gdyby zrobiono ja w dzisiejszych czasach, wolę sobie nie wyobrażać to byłaby tragedia...

Ty tu jesteś nowy? Wyraźnie pod twoim nickiem pisze ocenił(a) na:5/10

użytkownik usunięty
Arek_04

Nie, nie jestem tu nowy i nie wiem jaki związek ma to że oceniłem na 5/10 z tym że dodałem emotikonę: "0.0" wykazującą moje nie miłe zaskoczenie i zażenowanie

Hmm... to jest emotka? Zwracam honor xD Myślałem że to ocena 0 xD

użytkownik usunięty
Arek_04

dwa zera to duże oczy a kropka to nos :D

No wiem , wiem , wiem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones