PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 17 tys. ocen
3,3 10 1 17182
1,3 12 krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

Niezła komedia

ocenił(a) film na 10

Niezła komedia, w ostatnich latach jeśli chodzi o polskie propozycje to jedna z lepszych jaką oglądałem więc faktycznie pod tym kątem wypadają nieźle. Mocno zyskuje dzięki temu jaką ma obsadę, pod tym kątem na pewno się wyróżnia na tle tych innych sprzed ostatnich kilku lat.

użytkownik usunięty
Max_Obral

Państwo z produkcji/dystrybucji, wnosicie bezczelność i tupet na zupełnie nowy poziom.

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się w 100%
Film jak dla mnie to 5/10, bo z jednej strony w wielu miejscach tragicznie żenujący, a z drugiej jest sentyment do "Poranku Kojota" i "Chłopaki nie płaczą". No i parę śmiesznych gagów się znalazło. I tak właśnie oceniłem tenże film.
Jednakowoż po tym jak widzę co odpiërdalają marketingowcy, którzy masowo zakładają fake-konta, sztucznie pieją z zachwytu i sztucznie podbijają ocenę dając 10/10, to mam ochotę obniżyć ocenę do 1/10 :-/

Właśnie przez podobny pryzmat oceniłem "Politykę" pana Krzemienieckiego ukrywającego się pod tajemnym pseudonimem Vega ;-) Film jako taki oscyluje tak między 3-4/10, ale za to co ten lanser wyprawiał przed premierą, te jego zapowiedzi z groźną miną, ściemy że wykradziono mu scenariusz, albo że film musi montować w Japonii itp. dałem po prostu pałę.

Max_Obral

a jaka inna dobra ostatnio ogladales? :))))))