PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336820}
6,8 37 tys. ocen
6,8 10 1 37220
7,5 21 krytyków
Funny Games U.S.
powrót do forum filmu Funny Games U.S.

Psychopatów czy słodkiej rodzinki ?

ocenił(a) film na 8
Luelle91

Ogólnie rzecz biorąc to rodzinki. Ci psychopaci strasznie mnie wkurzali swoim cynizmem, nie chcę, żeby to zabrzmiało dziwnie ale w realnym świecie takiego typa jak Paul "zgarniam na liścia" :) Ale przyznam, że gdy psychopaci powrócili do domu z tą kobietą, a szczególnie w momencie gdy Paul pojawił się w drzwiach i podniósł tę piłeczkę jakaś taka radość mnie ogarnęła i się zacząłem cieszyć. Pewnie dlatego, że wiedziałem, że znów się zacznie coś dziać, bo cały fragment z próbą ratowania się małżeństwa był strasznie nudny i patetyczny.

Jeszcze chciałbym dodać, że najbardziej podobała mi się gra aktorska Naomi Watts. Świetnie zagrała niektóre sceny, nic tylko bić brawo. I jak na prawie 40 latkę w momencie nagrywania filmu - genialne ciało. No i oczywiście psychole świetnie zagrani.

ocenił(a) film na 8
kuakrzys

No i o to tu chodzi. Dla Ciebie ratowanie się rodziny było nudne. Czego chce widz? Krwi ! Śmierci na ekranie ! MA SIĘ DZIAĆ. No i tym byli panowie w białych sterylnych rękawiczkach. Odzwierciedleniem widza. Nawet jak komentowali ofiary prawda? Można rzec jakby komentowali film.

Luelle91

Psychopatów :D

ocenił(a) film na 9
Luelle91

Psycholi :)

użytkownik usunięty
Szatan1997

Psycholi - Niestety, bo rodzinka byla jakas niemrawa i jakos wcale im nie zalezalo by zyc :)

Luelle91

Psycho of course.

ocenił(a) film na 9
Luelle91

"Słodkiej rodzinki" widzę z nutką ironii,jakby sugerowało odpowiedź. Hmm tak jak czasami są przypadki,że kibicuję tej "złej" stronie czy jak kto woli "czarnym charakterom" to sorry ale tu się za wała nie dało..może ktoś podać chociaż jeden argument,który działał by na przychylność panów w białych rękawiczkach ?

ocenił(a) film na 9
TheFierceLunatic

Och, przecież obaj byli niesamowicie uroczy :)

ocenił(a) film na 8
TheFierceLunatic

[spoiler]

Bardziej chodziło o to, że jak przez kilkanaście (?) minut przestali się pojawiać, to widz zaczynał za nimi "tęsknić" i martwić że film się skończy w "nudny" sposób, a jak się pojawili ponownie, to można było "odetchnąć" z ulgą. zabawa konwencją :) to się ceni

ocenił(a) film na 9
Luelle91

Ilości stłuczonych jajek - 9/10 !!!