PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8625}
8,0 164 996
ocen
8,0 10 1 164996
7,8 37
ocen krytyków
Full Metal Jacket
powrót do forum filmu Full Metal Jacket

4/10

ocenił(a) film na 4

do połowy fajnie się ogląda póżniej znaczniej gorzej i to o wiele gorzej.

ocenił(a) film na 8
Morrison_filmweb

Gdyby nie druga połowa dałbym 10

ocenił(a) film na 9
Rumunus

faktycznie, pierwsza część lepsza

ocenił(a) film na 10
adasgrz9

do momentu jak gruby strzela do hartmana to murowana 10, pozniej nieco slabiej

ocenił(a) film na 7
Morrison_filmweb

Pierwsza połowa filmu była świetna, to było bardzo fajne wprowadzenie do części drugiej.
Druga połowa filmu bardziej mi pasowała, bo było więcej akcji i była brutalniejsza.

ocenił(a) film na 5
Morrison_filmweb

W sumie to do momentu gdy woajkowi odbiło film ok potem....nudaaaa no moze jeszzce akcja ze snajperem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
oneiric

Druga część filmu jest nieco bardziej polityczna po prostu.Spokojnie daję 10 bo ten film to kozak i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 7
Morrison_filmweb

Dokładnie. Pierwsza cześć filmu - rewelacyjna, jedne z najlepszych tekstów jakie słyszałem. Znakomite ujęcia, znakomite zbliżenia. Nie ruszyłem się z krzesła nawet przez moment. Druga część niepotrzebnie przyniosła takie rozluźnienie, niepotrzebnie rozciągnięta akcja, wprowadzenie nudy. W sumie daję 7/10 bo mam w pamięci rewelacyjną pierwszą część....

ocenił(a) film na 4
Morrison_filmweb

I właśnie temu pewnie taka wysoka ocena bo większość pod wpływem pierwszej /niepełnej z resztą/ połowy filmu ocenia tak wysoko. Film kiepski i do tego zalatuje lewactwem... Jedynie pierwsza 1/3 filmu z kawałkiem przykuwa uwagę widza.

ocenił(a) film na 7
Morrison_filmweb

Dokładnie. Pierwsza połowa to mistrzostwo, a druga już zdecydowanie gorsza. Nudaaaaaa

ocenił(a) film na 9
Silvuple

Ja tam się na drugiej części się nie nudziłem. Po prostu 1 część ma taką dynamikę akcji, że powoduje iż ta druga wydaje nam się dość powolna oraz nudna. Ciekawie by było gdyby Kubrick szkolenie marines wstawił od środka do końca filmu.

ocenił(a) film na 7
Kamileki

To wtedy druga połowa byłaby ciekawsza niż pierwsza ;)

ocenił(a) film na 9
Silvuple

A jakby tak Kubrick wydłużył 2 razy część ze szkoleniem to wtedy byłoby to coś mocnego:D

ocenił(a) film na 7
Kamileki

To wtedy byłby to jeden z moich ulubionych filmów ;) i jak nic byłoby 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones