PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30428}

Frida

7,5 84 426
ocen
7,5 10 1 84426
6,9 18
ocen krytyków
Frida
powrót do forum filmu Frida

obejrzałam z zapartym tchem.
Całkiem dobra biografia, nader ciekawe życie Fridy, Salma H. też niczego sobie :)

Na mojej półce film znalazł miejsce....polecam :)

ocenił(a) film na 7
Olfaktoryczna

Uwielbiam ten film, jeden z moich ulubionych, świetnie obrazuje życie Fridy. Uwielbiam go za ten feministyczny obraz kobiecej psychiki tutaj psychiki młodej i utalentowanej malarki, pokrzywdzonej przez los.

ocenił(a) film na 10
pannapaniczna

Ja również go uwielbiam ;).
Kora powiedziała ponoć,że Frida jest miłośćią jej życia.
Cóż moją też, jestem nią zafascynowana od początku odkąd o niej usłyszalam ,przeczytalam tez jej biografię co jeszcze bardziej pogłębiło moje zainteresowanie tą artystką. :)
Film jest niemal równie wspaniały i interesujący jak życie Fridy a Salma Hayek jest stworzona do tej roli ,nie mozna byłom lepiej dobrać aktorki-wspaniała kreacja !. ;)

Alyce17

tak film ..ładny. dobrze zrobiony, poprawnie przedstawiona biografia, nawet Salma Hayek tam pasowała i urodą i w ogóle wydawałoby się, że jest idealna by zagrać Fridę, ale mnie strasznie rozczarowała. Także tą rolę Salmy uważam za porażkę, jak ktoś już wspominał - przedobrzyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones