PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38640}

Freddy kontra Jason

Freddy vs. Jason
5,7 28 619
ocen
5,7 10 1 28619
4,6 8
ocen krytyków
Freddy kontra Jason
powrót do forum filmu Freddy kontra Jason

ja nie wiem o co w tym filmie chodzi haha wogóle film chyba dla psychopatów których zaspokaja widok krwi bo przestraszenia to nie ma wcale mnie to wręcz rozsmieszało

ocenił(a) film na 7
Psychopath_filmweb

Jak nie potrafisz zrozumieć tak prostego do zrozumienia filmu to ja Cię nie rozumiem. A krwi jest w tym filmie mało, zresztą co to za problem, mogło być nawet więcej - w połączeniu z tym czarnym humorem Freddy'ego mogło by to świetnie wypaść. A Ty chyba Sutter Cane'a się naczytałeś i nie odróżniasz fikcji od rzeczywistości ;)

Shady_Yo

hahaha ej wez mnie nie rozsmieszaj

ocenił(a) film na 7
Psychopath_filmweb

A czym to ja Cię rozśmieszam?

ocenił(a) film na 7
Psychopath_filmweb

ej a Ty masz dość lat żeby oglądać w ogóle ten film?;) Bo po tonie i charakterze wypowiedzi widzę, że nie bardzo;_)

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

I właśnie ten czarny humor i ironia tego filmu stanowi jego największy smaczek:)

ocenił(a) film na 2
Psychopath_filmweb

100% się zgadzam.

ten film jest żałosny, żal mi tych którzy gustują w takich nieudanych komercyjnych wytworach. to trzeba nie mieć szacunku do siebie, żeby kupować takie coś. przykladem moze byc pan, ktory sie wypowiadal wyzej ^^
chodzą sobie 2 nieśmiertelne koksy i zabijają. powracają z piekla... no ja pier... co za zal... potem jakoś giną, ale jak to w każdym gniotowatym "pełnym zaskoczeń" horrorze, na koniec filmu znowu ozywają. o zgrozo!
a wystarczyloby zadzwonic po egzorcyste, i odeslalby ich z powrotem do tego ich piekła : D nie czaje dlaczego tego nie zrobili. pewnie dlatego, ze byloby to za mądre, poza tym to film dla ateistów, ale skad wtedy motyw piekla? 2/10 - bo w miare plynny film. szkoda tylko ze taki debilny, no ale jak to wszystkie z jasonem.
kurde jak to trudno o dobry horror...

ocenił(a) film na 7
Astral_the_Shadow_Prayer

Nie ma to jak dystans do siebie i filmów. Mi żal takich jak Wy, którzy uważają się za lepszych, bo mają inny gust i nie potrafią zrozumieć i uszanować czegoś, co choć trochę się różni od wyimaginowanego obrazu idealnego ja. Pogratulować.

uwieziona

Dystansu to ci chyba brakuje by o klasyku ED pisać takie bzdury a podniecać się tym badziewiem.

ocenił(a) film na 7
grzegorz_cholewa

Nie wnoś brudów na te forum, wystarczy że jedno jest oblegane. Wg Ciebie to badziew wg mnie dobry i oryginalny film o zaniżonej ocenie. Mogłabym to samo napisać o tym co piszesz na temat filmu "Freddy kontra Jason" tylko po co?

ocenił(a) film na 7
uwieziona

Acha i podniecają mnie inne rzeczy wierz mi;) Rób psychopatę z łaski swojej z kogoś innego.

ocenił(a) film na 8
uwieziona

Dokładnie :D

ocenił(a) film na 5
Psychopath_filmweb

film słabiutki, również gra aktorska nie powala na kolana. jednakże trzeba pamiętać o tym, że film może komuś się podobać aż na 10, ale chciałabym znać tych 10 powodów, dla których ktoś wystawił tak wysoką ocenę.

ocenił(a) film na 7
Loren_3

Czasami ktoś daje więcej z sentymentu i chęci wkładu w podwyższenie zaniżonej oceny (wg mnie i iluś osób). A Ty potrafisz wymienić 10 powodów, dla których ten film nie zasługuje na więcej niż 5? (pytanie retoryczne)

ocenił(a) film na 2
Psychopath_filmweb

Po prostu słabiutki film, jedyny plus to Robert Englund jako Freddy, który zagrał genialnie.
Nie wiem co was w tym filmie wzrusza, nie wiem czemu ma średnią 6,0, nie wiem jak można dać temu filmowi więcej niż 5.

ocenił(a) film na 7
littlebigman

Nie wiem jak można dać mniej niż 5...takie przeciąganie liny na tym forum nie ma sensu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones