PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36334}

Fotograf elfów

Photographing Fairies
6,5 858
ocen
6,5 10 1 858
Fotograf elfów
powrót do forum filmu Fotograf elfów

Witam i nie wiem czy wiecie ale film ten jest na faktach , dziwne ale prawdziwe. Czytałem artykuł o tych dziewczynkach jakieś 2 lata temu w magazynie popularno-naukowym i posiadam książkę na temat nie wyjaśnionych zdarzeń minionych lat i autor także wspomina tą historie. I również te zdjęcia wywołały wielka dyskusje wśród naukowców czy znanych fotografów , mówicie ze szkoda ze to nie prawda a może jednak, nikt nie wyjaśnił pochodzenia tych zdjęć :)

abukm

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8670 tu masz wszystko na ten temat i na temat mistyfikacji zdjęć... :)

Netinka

Daruj sobie. To zdjecie, które Ty polecasz nawet we filmie jest mówione, że to fikcja. We filmie przedstawione jest inne zdjecie. I w oku dziewczynki fotograf zauważył autentycznego "elfa".
Najpierw zobacz film.
Pozdrawiam

Gamera

to było do mnie?? jeśli tak to oglądałam film... sory, ale ja nie produkuje się niepotrzebnie na temat filmu którego bym nie widziała... =/

Gamera

chyba musi być przedstawione inne skoro jest na nim aktora która ją gra, a tamto gdzie podałam link to stronki jest prawdziwe więc sory ale głowa to nie służy tylko do ozdoby rusz nią czasem... na pewno nie pożałujesz =/ w filmie starają się udowodnić że jest prawdziwe albo fikcyjne więc chyba zamiast oglądać film obejrzałeś/aś trailer...

Netinka

O czym ty bełkoczesz ? :| Nic nie zrozumiałem z twojej wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones