PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671577}

Focus

6,8 129 802
oceny
6,8 10 1 129802
5,8 12
ocen krytyków
Focus
powrót do forum filmu Focus

Główna rola żeńska

ocenił(a) film na 6

Całe szczęście że główną rolę kobiecą nie dostała Kristen Stewart, za gorsz w niej sexu.
Margot wpasuje się tu idealnie !

ocenił(a) film na 8
Jergus

Dokładnie, nie mogę się doczekać tego filmu. W Wilku Margot rozpalała do cna, tu mam nadzieję będzie podobnie :)

Jergus

dokładnie! halleluja. nie dość, że Stewart jest pociągająca jak skrzynka pocztowa i ni cholery kobieca (na niektórych zdjęciach wygląda jak chłop który ma zamiar mało dyskretnie poprawić sobie jaja), to tak słabo aktorsko, że tylko zepsułaby ten film - nawet jeśli jest on mało ambitny , po prostu rozrywkowy. nie oglądałam żadnego filmu z Margot, ale słyszałam że jest świetna. poza tym tworzy fajną parę ze Smithem ;) Stewart zepsułaby mi tylko ten film tym swoim wiecznie naćpanym wyrazem twarzy.

ocenił(a) film na 6
isobel

Po ostatnim Top Gear gdzie była Smith wraz z Margot, mam wrażenie że on po poznaniu Stewart , jej odmówił :D

Jergus

nie oglądałam, chętnie zobaczę :> nie zdziwiłabym się gdyby tak rzeczywiście było :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones