PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219794}

Flash

The Flash
6,3 23 994
oceny
6,3 10 1 23994
6,1 27
ocen krytyków
Flash
powrót do forum filmu Flash

Film ogólnie uważam za dość ciekawy jak na DC bo przeważnie są na średnim poziomie. Ale nie rozumiem logiki w podróżach czasu. Jak zmiana lokalizacji sosu pomidorowego na półce sklepowej mogła mieć wpływ na to kto stanie się Batmanem. Efekt motyla tego nie tłumaczy... to jest totalna bzdura... wiem że miał być jaki szok na końcu zwrot akcji ale chociaż trochę logiczny... czy ktoś mi to wytłumaczy...

Arlinka90

Dopasowali teorię do wydarzeń przedstawionych w filmie. Scena w której Batman tłumaczy to na przykładzie nie ugotowanego spagetti, gdzie dokonanie zmian w danym punkcie przeszłości wywołuje zmiany w całej linii czasu.
Jak dla mnie to się kupy nie trzyma, a wytłumaczenie Batmana bardziej pasuje do podróży po alternatywnych rzeczywistościach aniżeli do podróży w czasie. To tak jakby Twoją rutyną byłoby codzienne jedzenie płatków na śniadanie, lecz kiedy jutrzejszego poranka ich nie zjesz będzie skutkowało to tym, że w matriksie zamiast zobaczyć Keanu, jego rolę będzie grał np. Clooney, a Twój kolega zmienieni się w koleżankę... tylko dla tego, że zmieniłaś coś stałego i do tego nie musisz nawet cofać się w czasie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones